PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301001}

Spokojny człowiek

He Was a Quiet Man
6,8 6 322
oceny
6,8 10 1 6322
Spokojny człowiek
powrót do forum filmu Spokojny człowiek

i poster ciekawie wygląda, jak przeczytałem że elishia ma grać to sie ucieszyłem, a tu takie rozczarowanie!!! ,film jest masakrycznie dziwny, lubie różne gatunki, obyczajowe, thrillery, komedie,psychologiczne ale to co to było to ja nie mam zielonego pojęcia gorsze chyba od Zoolandera który w gruncie reczy był troche śmieszny ;p poprostu maskara, jak ona mogła zagrac w takim filmie to jest pytaniem numer 1 totalna porażka i jescze żeby pokazywała piersi w takim gniocie, stać ją na coś o wiele lepszego niż to, prynajmniej mi sie tak wydaje po obejreniu 24 hours czy innych jej występów nawet capitivity było ok, jak chcecie oglądajcie to na własna odpowiedzialność bo jak dla mnie to nawet na dvd niepowinno sie pokazać :://

genio1414

film nie jest tak tragiczny jak mowisz ;) Tez oczekiwalem czegos lepszego ale nie zaluje ze to obejrzalem. Do tego dodam, że Elisha nie pokazała piersi. Zagrała ją dublerka zreszta zauważ ze Slater miał położone już dłonie kiedy pokazano twarz. Więc 'cnoty-pokazywania piersi' nie straciła jeszcze ;) Postąpiła jak Alba w Sleeping Dictionary jak pamietam ^^

ocenił(a) film na 7
genio1414

Na początku myślałem, że sobie żartujesz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones