PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543344}

Sposób Bannena

The Bannen Way
5,6 702
oceny
5,6 10 1 702

Sposób Bannena
powrót do forum filmu Sposób Bannena

Gniot

ocenił(a) film na 1

Właśnie że irytuje!!! Straszny gniot, aktorzy gorsi od tych z klanu, a fabuła oprocz kilku niezłych lasek to nie ma tam fabuły, niestety 1/10!!!

ocenił(a) film na 7
stompa

Straszny gniot? Przesadziłeś kolego, mniemam że skoro kompletnie nie zrozumiałeś filmu i twoim zdaniem nie posiadał on w ogóle fabuły masz mało latek, możliwe też że mało w głowie :)
Każdy ma inny gust, wielu osobom się podobał film, w tym mi, ale jak już napisałem każdy ma inny gust z tym że to nie oznacza że można pisać takie pierdoły o filmie któremu Nic nie brakowało, jedynie mogłeś napisać że ci się nie podobał, ale w żadnym razie że to Straszny gniot!

ocenił(a) film na 1
Heroc

wprawdzie nad gustami się nie dyskutuje ale ten film na prawdę jest kiepski, a Ty nie wiem czy jesteś starszy czy młodszy ode mnie ale patrząc na repertuar filmów jakie oglądałeś i ile tych filmów było to rzeczywiście ten wśród nich może być niezły:) Napisanie, że mi się nie podobał jest bez sensu jakbyś trochę dłużej był użytkownikiem filmwebu to byś wiedział że tutaj wpisuje sie opinie osobiste o filmie a nie niezależne recenzje. O tym ile masz Ty w głowie świadczy Twoja opinia w której nie ma żadnych konkretów ani argumentów. Takie opinie jak moja sa potrzebne dla tych którzy maja podobny gust do mojego bo oszczędzi im 15 min. życia poswięconego na zrozumienie że ten film jest nie dla nich, pozdr:)

ocenił(a) film na 3
Heroc

Wybacz, piszesz, że o gustach się nie dyskutuje, a jednocześnie podważasz inteligencję i dojrzałość autora tematu?! Chyba się zagalopowałeś z tym obrażaniem innych kolego...

Osobiście zgadzam się ze stompa, że ten film był po prostu słaby i momentami strasznie irytujący! Dodanie kilku gorących lasek (swoją drogą tragicznie grających) nie sprawi, że film nagle stanie się hitem..

ocenił(a) film na 7
jaimel

Nic się nie zagalopowałem, gdybyś oprócz przeczytania tego co napisałem spróbował jeszcze to zrozumieć wiedział byś że nie czepiam się o to że mu się ten film nie podoba.

Podam ci przykład, tai prosty, żebyś łatwo go załapał:

Widzisz na ulicy auto, jest to powiedzmy opel calibra, twoim zdaniem jest to straszny złom, gówno nie auto, ale.... Ale podoba się innym, bardzo się podoba, uważają go za świetne auto. Morał z tego jest taki że mimo iż coś się tobie nie podoba to wcale nie musi to być gównem, po prostu to NiE PoDoBa się TOBIE. Dlatego piszemy, Nie podobał mi się ten film bo/dlatego ble ble, a nie że jest to straszny gniot.

Załapałeś? Rozłożyłem temat na części pierwsze... musiałeś załapać.

ocenił(a) film na 3
Heroc

Może Cię zdziwię, ale Twoje intencje zrozumiałem już za pierwszym razem i zupełnie nie one były tematem mojego komentarza..

Pozwól, że napiszę po Twojemu..
Widzisz na ulicy auto, powiedzmy Opel Calibra i bardzo Ci się ono podoba, natomiast inny przechodzień widząc ten samochód nazywa go złomem. Jak reagujesz? Nazywasz go małolatem i półinteligentem (dokładniej mówisz mu: "masz mało latek, możliwe też że mało w głowie")?
Sam twierdzisz, że o gustach się nie dyskutuje, więc nie podważaj inteligencji innych..

ocenił(a) film na 7
jaimel

A widziałeś kiedyś żeby ktoś obcy idący obok głośno komentował jakieś auta?
Takie komentarze są w głowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones