Na pewno nie najlepsza komedia ale i nienajgorsza. Można się pośmiać ale raczej jest tu więcej romantyzmu. Niepolecam tym, którzy mają ochote obejrzeć coś naprawdę śmiesznego. To poprostu lekka, śmieszna komedia.
Hmm.. a ja uważam, że ta komedia jest naprawdę świetna :) Zarówno gra aktorkska Fondy jak i Lopez, które dopasowały swoje temperamenty, osobowości i talenty... jak i poczucie humoru :).
A ja bym właśnie powiedziała, że w tym filmie jest mało z komedii romantycznej ;). Jasne, że jest wątek miłości pomiędzy Charlie i Kevinem, ale tak naprawdę chodzi tu o przejaskrawiony stosunek teściów do swej synowej lub zięciów. Fonda świetnie odegrała zdesperowaną matkę, która nie może pogodzić się z małżeństwem syna. A Lopez... gdyby nie ona, to nie wiem czy ten film był tak dobry. Uważam, że wszystkie postacie były brawurowo dobrane i niezastąpione. Uzupełniały się nawzajem.