film

Spotkajmy się w więzieniu

Let's Go to Prison
2006
1 godz. 24 min.
6,5 9 950
ocen
6,5 10 1 9950
1 551
chce zobaczyć
Pewien osadzony ma okazję do zemsty, gdy do więzienia trafia niesprawiedliwie ukarany syn sędziego, który go skazał. Więcej Mniej
Spotkajmy się w więzieniu zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Spotkajmy się w więzieniu
Zwiastun nr 1 2:29
nr 1 2009-11-16T11:53:12 https://fwcdn.pl/webv/78/82/17882/thumbnail.17882.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/289/303289/movie_trailer___let_s_go_to_prison.vp9.480p.webm

John Lyshitski jest stałym bywalcem więzienia. Już jako dziecko trafia do zakładu poprawczego po nieudanej próbie realizacji wielkiego czeku który, był nagrodą w programie telewizyjnym. Mając 18 lat zostaje skazany za napad na strażników banku, zaś tuż po wyjściu w wieku 24 lat kradnie samochód który okazuje się policyjnym radiowozem.John Lyshitski jest stałym bywalcem więzienia. Już jako dziecko trafia do zakładu poprawczego po nieudanej próbie realizacji wielkiego czeku który, był nagrodą w programie telewizyjnym. Mając 18 lat zostaje skazany za napad na strażników banku, zaś tuż po wyjściu w wieku 24 lat kradnie samochód który okazuje się policyjnym radiowozem. Zawsze na kilkuletnie wyroki skazywał go ten sam sędzia, Nelson Biederman III. Gdy wreszcie John opuszcza więzienie stara się zemścić na swoim "kacie", jednak okazuje się że Nelson nie żyje od 3 dni. Zdesperowany Lyshitski postanawia ukarać syna sędziego. Wrabia go w napad na sklep dzięki czemu Nelson Biederman IV trafia do więzienia na 1 do 3 lat. John, który sam chce pognębić byłego sędziego również decyduje się popełnić przestępstwo by trafić do tej samej celi co Nelson.

boxoffice
$4 630 045 w USA
na podstawie
Jim Hogshire (książka)
studio
Carsey-Werner Company / Strike Entertainment
tytuł oryg.
Let's Go to Prison
inne tytuły
You Are Going to Prison (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Film kręcono w Chicago oraz Joliet (Illinois, USA).
Gdy w jednej ze scen John jedzie samochodem, wyraźnie widać, że nie ma kluczyków w stacyjce.
Płyn do czyszczenia zamienia się w jednej ze scen ze słoiczka w butelkę.

Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Niezły...

  iro72 ocenił(a) film na 6

  ...ale reżyser zapomniał o astmie bohatera przez którą właściwie wylądował w więzieniu (w więzieniu ani raz nie użył inchalatora). Taki mały szczególik.

 • ...jako namiętny kochanek, wymiótł w tym filmie. Jak tylko pokazywał się na ekranie, gęba sama składała mi się do usmiechu :)

  3
  • Oglądałam milion razy i nigdy mi się nie nudzi ! Duuuużo śmiechu. Może to nie jest kino jakiś wielkich lotów, ale naprawdę mi się podoba.
   Cela Barryego wymiata ;D

  • Ten film jest komedią na której można się zdrowo uśmiać bardzo lubię Amerykańskie poczucie humoru i tym razem też się nie zawiodłem jeśli chodzi o pomysł na fabułę to naprawdę coś świeżego bo nie było jeszcze chyba żadnej komedii której akcja opierała się tylko na życiu w więżeniu...

   6
   • For you and me

    deKostrowitzky ocenił(a) film na 6

    W mojej nic nie znaczącej ocenie bez rubasznych śmiechów niemniej jakby klasyk klimatu 00’ bez większego budżetu. i z twarzą Dax'aS., MichaelS. jako niespodziewana „truskawka” na torcie.