PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639024}
4,8 75 858
ocen
4,8 10 1 75858
6,9 37
ocen krytyków
Spring Breakers
powrót do forum filmu Spring Breakers

Śmieję się z tego co obejrzałam, ale oceny nie podniosę, bo nie takie uczucia miał budzić ten film.

użytkownik usunięty
Maggery

porażka ! 1/10

ocenił(a) film na 8
Maggery

Jestem ciekawa jakie uczucia według Ciebie powinien budzić ten film, żeby zamiast oceny 1/10 miał 10/10. Myślę, że twórcom filmu nie chodziło o to, żeby widz wychodząc z kina/wyłączając telewizor po seansie gorzko zaśmiał się twierdząc, że ten film jest kompletnie beznadziejny, bo takim zdecydowanie nie jest. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Terrorist

Skoro to dramat powinien mnie w jakiś sposób poruszyć. Człowiekiem jestem bardzo wrażliwym, ale kicz potrafie wyczuć. Te monologii... Scenariusz jest okropny!

ocenił(a) film na 7
Maggery

Ten film "opowiada" historię obrazem i dźwiękiem. Scenariusz w tym przypadku nie jest najważniejszy, chociaż i tak mamy tu ładnie przedstawioną satyrę obecnych czasów.

G00N3R

możesz tłumaczyć ale to jest podejście typu "jak nie rozumiem i wszystko nie jest na tacy to znaczy,ze to guffno" Ech, ludzie-pozdrawiam tych rozsądnych

ocenił(a) film na 4
awksom

Zrozumiałam. Nie śmiałam się bezpośrednio, bo ,,głupi". Śmiech we mnie budziła słabość tego filmu.

ocenił(a) film na 4
awksom

To moje podejście i widzę, że go nie rozumiesz. Przeczytałaś 2 komentarze i znasz mnie lepiej od własnej matki.

Maggery

mówiłem o ogóle nie o tobie- nie wiem co jest głupie, a satyra nie musi koniecznie powodować śmiechu- w tym przypadku raczej głęboką zadumę

ocenił(a) film na 4
G00N3R

Gdzie ci w Ameryce młode dziewczyny robią masakrę?

ocenił(a) film na 4
G00N3R

Nie wiem czy to można nazwać satyrą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones