1 godz. 32 min.
4,8 74 664
oceny
4,8 10 74664
20 969
chce zobaczyć
7,0 24
oceny krytyków
{"rate":7.0,"count":24}
{"type":"film","id":639024,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Spring+Breakers-2012-639024/tv","text":"W TV"}]}

Wyobraź sobie tydzień, w którym nie obowiązują żadne zasady. Gdy bez hamulców możesz w końcu robić wszystko, co pragniesz. Tydzień, podczas którego złamiesz istniejące reguły nie przejmując się zupełnie konsekwencjami.

"Spring Breakers" to opowieść o wyzwolonych i szalonych dziewczynach, dla których głównym mottem życiowym jest dobra zabawa. Ciąg imprez, niewiarygodnych pomysłów i nieposkromionej fantazji sprowadzi cztery ślicznotki w bikini i w kominiarkach, na drogę bezprawia i totalnej rozpusty. Wraz z Jamesem Franco, który gra tu życiową rolę, Seleną Gomez i Vanessą Hudgens przeżyjesz najlepszy melanż w życiu!

Kultowy amerykański reżyser Harmony Korine porywa zawrotnym tempem i obrazem, od którego nie można oderwać wzroku. "Spring Breakers" było objawieniem Festiwalu w Wenecji.

opis dystrybutora kino

Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.

kathrina357
opis użytkownika

Przyjaciółki Candy (Vanessa Hudgens), Brit (Ashley Benson), Cotty (Rachel Korine) i Faith (Selena Gomez) studiują na jednej z amerykańskich uczelni. W trakcie przerwy wiosennej postanawiają wyrwać się z akademika i wyjechać na Florydę. Aby móc sfinansować wyjazd napadają na małą przydrożną restaurację. Wkrótce docierają na miejsce i zaczynają wypełnione huczną zabawą wakacje. Pewnej nocy na jednej z imprez interweniuje policja, a cztery przyjaciółki zostają zamknięte w areszcie. Nieoczekiwana pomoc nadchodzi ze strony Aliena (James Franco), miejscowego gangstera handlującego narkotykami, który wpłaca za dziewczyny kaucję i wprowadza je w nieznany im dotąd świat.

Melvin_Purvis
opis użytkownika