PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856509}
6,3 4 839
ocen
6,3 10 1 4839
Sputnik
powrót do forum filmu Sputnik

Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 7

Spodziewałem sie przyzwoitego horroru osadzonego w ScFi ale nie sadzilem, ze bedzie az tak dobry. W filmie podobalo mi sie doslownie wszystko od gry aktorskiej po rezyserie, scenariusz, zdjecia, muzyke i naprawde dobre efekty specjalne. To wszystko sklada sie na fajny klimat ktory nie jest przeladowany akcja. Niby historia powielana od dawna ale sposob jej przedstawienia plus zwrot w fabule pozytywnie wplywa na odbior calosci. Film lepszy niz niejedna, wyprana z oryginalnosci zachodnia produkcja. Pewnie obejrze jeszcze raz. Jezeli ktos jeszcze nie zetknal sie z tym filmem niech chocby obejrzy z ciekawosci. Mysle, ze sie nie zawiedzie :)

ocenił(a) film na 5
piotr2709

Gdzie oglądałeś?

qiks33

http://nitro.to/torrent/sputnik_2020_web-dl_dd5-1_fox_napisy_pl_kamila_920741

ocenił(a) film na 7
qiks33

Wpisz w google cda hd cc

piotr2709

Co za brednie, ruskie połączenie obcego z life dla ubogich

aniaopole7

No a?

ocenił(a) film na 8
piotr2709

Popieram, mi również film bardzo się podobał. Bardzo wysoki poziom i świetny klimat.

piotr2709

Mi też się podobał, rewelacyjny. Ciężki, mroczny, surowy klimat, oszczędny w środkach i te drobiazgi w tle jak stary telewizor na przykład. Niby schemat znany ale podejście do niego oryginalne i świeże. Na dodatek mamy miłe dla oka zwroty akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones