PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9733}

Stalowy świt

Steel Dawn
6,1 2 930
ocen
6,1 10 1 2930
Stalowy świt
powrót do forum filmu Stalowy świt

Współczesna młodzież tego nie chwyci bo nie czuje klimatu. Ja mam 18lat ale umiem mysleć i wczuć się w odpowiednie realia. Kiedyś takie filmy to była czysta bomba. 9/10

spoxgreq

Tak sie składa też mam 18 lat:).Wyhowałem się na VHS'ach.
ja rozpoznaje już filmy jak w "jaka to melodia"
po 1 klatce;).
Już takich filmów nie robią.Kiedyś to fabuła,gra aktorska i reżyseria były na bardzo wysokim poziomie.Teraz to tylko Peter Jackson ,Steven Spielberg mogą zrobić dobry film.Reszta to szajs.pozdrawiam!

kosmo1989

Za czasów VHS łykało się takie filmy jak przysłowiowe młode pelikany ;) W pamięci utkwiła mi początkowa scena walki na pustyni ;)

ocenił(a) film na 6
kosmo1989

Masz 18 lat i wychowałeś się na VHS'ach? E, coś ściemniasz. Ale to tak pół żartem.
Co do filmu - super klasyk. Takich filmów dziś nie kręcą. Ech, łza się w oku kręci....

ocenił(a) film na 7
stasiuvino

Film byl kozacki - Swayze medytowal stojac na glowie a potem klepal kreto-ludzi ;)

Wrazenie zrobila na mnie finalowa walka - calkiem niezla choreografia!

użytkownik usunięty
spoxgreq

..zgadzam się z kolegą ;):)..ja mam lat ponad trzydzieści i nieco wierzyć mi się nie chce, że są jeszcze ludzie w nastoletnim wieku, którzy "łapią" takie filmy ;):):D..pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

Jeden z lepszych filmów mego dzieciństwa, ostatnio ściągnąłem go na avi i smiech mnie ogarnial na niektóre sceny... ale dawniej to byly hity....

Obecnie film by raczej nie mogl powstac ze wzgledu na swoją prostotę i choreografię walk..

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
dawid_mot

Film genialny, mam go na DVD i muszę powiedzieć, że to jeden z najlepszych filmów postapokaliptycznych w historii. Nie zgodzę się jednak z tym, że młodzież nie chwyci tego klimatu. Kiedy pożyczyłem mój film sąsiadowi (bo chciał wziąść coś dla swoich dwóch synów) oddając powiedział: - "Musiałem przegrać ten film, bo dzieciakom się spodobał." Z tego co wiem jego synowie mają po 14 lat i podobają im się takie filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones