PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653155}
4,2 17
ocen
4,2 10 1 17

Star Raiders: The Adventures of Sabre Raine
powrót do forum filmu Star Raiders: The Adventures of Sabre Raine

Reszta niestety musi: albo mi wybaczyć i uwierzyć na słowo, albo przełknąć gorzką pigułkę - ten film to dno i kilometry mułu! Oglądanie grozi utratą zdrowia psychicznego! Jeśli ktoś stanie się fanem tego "filmu", a potem któregoś pięknego dnia ocknie się w kaftanie w pokoju bez klamek, niech wspomni moje słowa i ma pretensję tylko do siebie, bo ostrzegałem.
;)

Dziękuję, do widzenia.

ZSGifMan

Powiem, że oglądałem o wiele gorsze filmy, więc nie zgodzę się z tym dnem i kilometrami mułu. Aczkolwiek jak go oglądałem to powiedziałem "dużego budżetu to oni nie mieli". Renderingi i efekty wizualne - jak w "Tunak Tunak" ;p Fabuła - oglądałem od połowy i ma nawet jakiś sens. Lokacje - te renderowane miały jeszcze sens, ale wybór te prawdziwe były chujowe.

Ten film nie jest aż tak zly, raka się nie dostanie. Po prostu ocena 3 jest w miarę adekwatna, a sam film na poziomie "Battle for Skyark" czy "Singularity".

ocenił(a) film na 1
DarkShade

Prawdę mówiąc, to gdyby nie ten wpis tutaj i ocena w bazie, to bym nawet nie wiedział, że coś takiego kiedykolwiek oglądałem, bo już zupełnie nie pamiętam ani filmu, tego co w nim było, ani samego faktu oglądania.
To chyba o czymś świadczy ;)
Te wspomniane filmy to chyba jedna półka z tym właśnie, bo zerknąłem i one razem oscylują koło trójki, czyli nie są ani filmami górnych lotów, ani żadnymi dziełami kina alternatywnego. To na mój gust zwyczajnie słabiaki robione jako tanie zapchajdziury do ramówek w kablu...

Ale skoro twierdzisz, że da się obejrzeć, to OK.
Na pewno są gorsze - wiadomo, ale nie ma niestety skali na minus ;p

Jak dam zero to się nie doliczy do średniej, bo tak tu jest głupio zrobione, więc musi być ten jeden.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones