PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34021}
5,5 36 041
ocen
5,5 10 1 36041
3,1 9
ocen krytyków
Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem
powrót do forum filmu Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem

Przedewszystkim do takich produkcji nie powinni dawac znanych twarzy. Jak widze taka pania, ktora gra lekarke w serialu przez kilka lat a potem nagle z wlosami do pasa chodzi po osadzie to smiech mnie bierze. Szczerze mowiac te kostiumy i cala charakteryzacja sa okropne.

Saddako

zgadzam się nie powinno być w serialach znanych aktorów z mało znanymi było by ciekawsze, a charakteryzacja nie za dobra

Saddako

Filmu nie widziałem, ale Twój tekst mnie rozbawił:) Dobre! Mogę to sobie wyobrazić :)))
Pozdrawiam

Saddako

I tu masz racje, ciagle widzimy znaane twarze w takich produkcjach, a to raczej nie dodaje uroku szczegolnie gdy ci aktorzy sie wypalaja. Ale niektorzy nadal spelniaja swoja role. Chodzi mi tu o Olbrychskiego, czy tez Kowalewskiego role raczej nie pierwszoplanowe ale dodajace uroku, no ale reszta... Czasem szkoda pisac.

Ale powracajac do filmu pomimo wielu wad, nie jest zly. Jedna z zalet jest dosc dobra kostumologia, czy tez proba adaptacji powiesci, badz co badz dosc ciekawej.

użytkownik usunięty
Einar_Ulf

Znane twarze nie przeszkadzają zupełnie, film położyły całkowicie efekty specjalne! Czytałem SB i scenariusz zrobiono zgrabnie, włącznie z podminieniem Domana na Ziemowita. Trochę ale mam do scenografii. Aby się szerzej wypowiedzie musiałbym obejrze go powtórnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones