7,7 136
ocen społeczności
7,7 10 1 136
172
chce zobaczyć
Fascynujący, poruszający i zajmujący dokument, w którym Stephen Fry przedstawia problem zaburzeń afektywnych... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
reżyseria
gatunek
produkcja
premiera
Emmy Najlepszy program dokumentalny w roku 2007

Fascynujący, poruszający i zajmujący dokument, w którym Stephen Fry przedstawia problem zaburzeń afektywnych dwubiegunowych. Stephen, sam cierpiący na te zaburzenia, wyrusza w emocjonalną podróż, w trakcie której spotyka innych cierpiących na tę chorobę i rozmawia z nimi o ich odczuciach związanych z okresami manii i depresji. SwymiFascynujący, poruszający i zajmujący dokument, w którym Stephen Fry przedstawia problem zaburzeń afektywnych dwubiegunowych. Stephen, sam cierpiący na te zaburzenia, wyrusza w emocjonalną podróż, w trakcie której spotyka innych cierpiących na tę chorobę i rozmawia z nimi o ich odczuciach związanych z okresami manii i depresji. Swymi przeżyciami i doświadczeniami dzielą się z nim zarówno celebryci, między innymi Carrie Fisher i Richard Dreyfuss, jak i zwykli ludzie, walczący ze swoją chorobą w życiu codziennym, w pracy i w domu.

inne tytuły
Film kręcono w Londynie (Anglia, Wielka Brytania), St Andrews (Szkocja, Wielka Brytania), Los Angeles i San Francisco (Kalifornia, USA) oraz w Waszyngtonie (Dystrykt Kolumbii, USA).

forum filmu Stephen Fry: The Secret Life of the Manic Depressive

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.