Film

2006 2 godz.
7,7 138
ocen
7,7 10 138
180
chce zobaczyć
{"id":"489108","linkUrl":"/film/Stephen+Fry%3A+The+Secret+Life+of+the+Manic+Depressive-2006-489108","alt":"Stephen Fry: The Secret Life of the Manic Depressive","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/91/08/489108/7546644.2.jpg"}
Fascynujący, poruszający i zajmujący dokument, w którym Stephen Fry przedstawia problem zaburzeń afektywnych... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
reżyseria
gatunek
produkcja
premiera
Emmy Najlepszy program dokumentalny w roku 2007
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Fascynujący, poruszający i zajmujący dokument, w którym Stephen Fry przedstawia problem zaburzeń afektywnych dwubiegunowych. Stephen, sam cierpiący na te zaburzenia, wyrusza w emocjonalną podróż, w trakcie której spotyka innych cierpiących na tę chorobę i rozmawia z nimi o ich odczuciach związanych z okresami manii i depresji. SwymiFascynujący, poruszający i zajmujący dokument, w którym Stephen Fry przedstawia problem zaburzeń afektywnych dwubiegunowych. Stephen, sam cierpiący na te zaburzenia, wyrusza w emocjonalną podróż, w trakcie której spotyka innych cierpiących na tę chorobę i rozmawia z nimi o ich odczuciach związanych z okresami manii i depresji. Swymi przeżyciami i doświadczeniami dzielą się z nim zarówno celebryci, między innymi Carrie Fisher i Richard Dreyfuss, jak i zwykli ludzie, walczący ze swoją chorobą w życiu codziennym, w pracy i w domu.

data produkcji
2006
tytuł oryg.
Stephen Fry: The Secret Life of the Manic Depressive
inne tytuły
Film kręcono w Londynie (Anglia, Wielka Brytania), St Andrews (Szkocja, Wielka Brytania), Los Angeles i San Francisco (Kalifornia, USA) oraz w Waszyngtonie (Dystrykt Kolumbii, USA).

forum filmu Stephen Fry: The Secret Life of the Manic Depressive

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum