PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738497}

Steve Jobs: Człowiek-maszyna

Steve Jobs: Man in the Machine
6,7 993
oceny
6,7 10 1 993
5,8 4
oceny krytyków
Steve Jobs: Człowiek maszyna
powrót do forum filmu Steve Jobs: Człowiek-maszyna

Film w którym próbuje sie udowodnić ze Steve to wizjoner informatyczny, ja po projekcji uważam że to dobry sprzedawca.
Tyle o legendzie z pod znaku jabłka.

tegesno

Poszedłeś dobrym tropem (to samo tyczy Gatesa i facecika od Facebooka). Piszemy: spod znaku...

ocenił(a) film na 5
Krzypur

dokładnie tak piszemy, ale coś mnie podkusiło że napisałem tak

tegesno

To prawda, że Jobs był tylko osobą, która potrafiła zareklamować produkt. Z tego co się orientuję mózg Apple to Steve Wozniak

ocenił(a) film na 7
mras2303

Nie lubie Jobsa/Apple, ale stwierdzenie, że Wozniak wymyślił iFona to tak jak by powiedzieć, że gość który zrobił farbki dla Picassa jest wielkim artystą ;)
Wozniak był po prostu superinżynierem, który umiał zrealizować to co Jobs sobie wymyślił... chociaż nie wiedząc czemu akurat Jobs wymyślał rzeczy proste i przestarzałe, które jednak miały w sobie to "coś".

Szpadel83

Przestarzałe czy nie, jeśli potrafił je zareklamować i sprzedać to był dobry.

mras2303

Przecież Woz bardzo intensywnie pracował tylko przy pierwszych modelach komputerów Apple, proszę was...

tegesno

wozniak odszedł z Apple na długo przed iPhone i w czasach gdy jobs tworzył z Apple największe hity był tylko doradcą.

to prawda ze jobs sam jeden nie wymyślił tych wszystkich produktów ale to on potrafił tak motywować wspaniałych ludzi by wykraczali poza schematy. to on naklonil wytwornie do udostępniania piosenek internautom. to on naklonil ivea do pozostania w apple. to on z małego studia sprzedającego komputery do efektów specjalnych stworzył Pixar(moze ktos z was o tym studiu slyszal), wiec nie umniejszakcie jego roli w dzisiejszym świecie bo po poprostu zazdrość
zwykluch hejterow

szkaczek

No ale jak powiedział kolega wyżej "po projekcji uważam że to dobry sprzedawca."

Tak sobie myślę jak by wyglądał Jobs w RTV-EURO-AGD, mam tylko nadzieje że kiedyś dostał by ten tytuł "super sprzedawcy" :)


Pragnę być "tylko" "dobrym sprzedawcą" jak Jobs.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones