PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841129}

Steven Universe: Film

Steven Universe: The Movie
7,4 626
ocen
7,4 10 1 626
Steven Universe: Film
powrót do forum filmu Steven Universe: Film

Nie znam serialu, więc nie do końca wiedziałem, czego się spodziewać. Początek lekko mnie odrzucił, bo miałem wrażenie, że zapowiada się kolejna absurdalna komedyjka w stylu Spongeboba. Na szczęście już po chwili akcja skręciła w kierunku, który znacznie poprawił moją opinię. Jestem dość wrażliwym facetem, choć niełatwo mnie wzruszyć, ale muszę przyznać, że historia Spinel naprawdę mnie ruszyła. Świetny pomysł i realizacja. Jej przemiany i psychiczne rozterki zostały doskonale przedstawione, choć wydaje mi się, że można było z tego wyciągnąć jeszcze więcej, mimo wszystko bardzo dobrze to zrobili. Trzeba się nastawić na dużą ilość piosenek, na szczęście solidnie wykonanych. Ponieważ nie znam serialu, który mam zamiar nadrobić, musiałem trochę pogrzebać w internecie, żeby zrozumieć mniej więcej, o co w tym wszystkim chodzi. I w dodatku Beata Wyrąbkiewicz jako Spinel - uwielbiam Jej głos i jak zwykle pokazała, że ma olbrzymi talent. Reszta postaci to również plejada oryginalności i pomysłowości, a i sam pomysł na fabułę z cofaniem się do przeszłości postaci był ciekawie pokazany. Choć nie przepadam za podobnymi filmami, tak ten mogę z czystym sercem polecić, bo naprawdę wywołuje emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones