PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495099}
5,1 437
ocen
5,1 10 1 437

Stevie
powrót do forum filmu Stevie

Jednak potem juz coraz lepiej, fajny klimacik w niektorych momentach no i fabula solidna,
SPOILER
Chociaz wiedzialem, ze chodzi o jej niezyjace dziecko to nie spodziewalem sie, ze to wszystko przez to, ze sie nie pozegnala ...

aproxx

Właśnie zaczęłam oglądać ten film i zajrzałam tu, by zobaczyć jego ocenę. Bardzo dziękuję za zepsucie mi seansu. Na przyszłość - SPOILER to słowo, które warto przyswoić i go używać.

ocenił(a) film na 6
Vainamoinena

Jest napisane SPOILER, czyzby ktos nie domagal na oczy?

aproxx

Z łaski swojej na przyszłość apeluję o używanie dobrodziejstw tego forum, czyli małego kwadracika oznaczającego komentarz jako spojler.

ocenił(a) film na 6
Vainamoinena

Z laski swojej na przyszlosc apeluje o_uzywanie mozgu, bo trzeba byc wyjatkowo nierozgarnietym osobnikiem zeby czytac dalej co jest napisane w komentarzu po hasle SPOILER...A teraz daj mi spokoj i nie probuj na sile szukac problemu tam gdzie go nie ma...

aproxx

Jeśli mowa o używaniu mózgu to zacznij od siebie i nie obrażaj innych. Nie czytałam Twojego komentarza od początku, otwierając stronę zawiesiłam wzrok na tym co napisałeś, jak ktoś jest wzrokowcem to niestety tak bywa, dlatego na przyszłość jeden klik oznaczający jako SPOILER - to nie boli, naprawdę.

ocenił(a) film na 6
Vainamoinena

Ksiazki tez czytasz od tylu ? Wiekszej bzdury nie slyszalem jeszcze w tym roku ...

aproxx

Zastanów się nad tym co piszesz. :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Vainamoinena

Tutaj nie ma sie nad czym zastanawiac. Napisalem bardzo wyraznie SPOLER duzymi literami w razie gdyby czytaly to osoby z problemem ze wzrokiem. Jednak jak widac ci najbardziej upierdliwi zawsze znajda cos co im nie pasuje zeby tylko sie przyczepic.

Nastepnym razem trzeba pomyslec podwojnie jak powinno czytac sie posty na forum od przodu, tylu czy od srodka, a nie przyczepiac sie do innych bez zadnego uzasadnienia.

aproxx

Nie wiem skąd wniosek, że czytam od tyłu. Nic takiego nie napisałam. :) Po to jest stworzona możliwość oznaczania posta jako spoiler, aby treść nie była widoczna. Gdyby było to bez znaczenia, nie stworzono by takiej możliwości. Proste? Proste.

ocenił(a) film na 6
Vainamoinena

Nie wiedzialem o takiej opcji ale i tak nie bede jej uzywal, nie uwazasz ze nakazywanie komus uzywania czegos jest niestosowne ? Czy kazdy kto kupuje samochod musi nim ciagle jezdzic tyle ile dala fabryka ? Jeszcze troche to beda mi kazali wypelnic wszystkie dane osobowe, wpisac numer buta, telefonu, kategorie wojskowa itd ...

aproxx

Mylisz prośbę/sugestię z rozkazem, co mnie nieco smuci. Nie mam takiej mocy, aby komukolwiek cokolwiek nakazać. :)

ocenił(a) film na 6
Vainamoinena

,,Z łaski swojej na przyszłość apeluję o używanie dobrodziejstw,,

apelowanie jest rownoznaczne z wymaganiem

,,Właśnie zaczęłam oglądać ten film i zajrzałam tu, by zobaczyć jego ocenę. Bardzo dziękuję za zepsucie mi seansu. Na przyszłość - SPOILER to słowo, które warto przyswoić i go używać.,,

... a w pierwszym komentarzu radzilas mi zebym zapoznal sie ze slowem SPOILER hah.

aproxx

Kończę tą bezproduktywną wymianę zdań, nie zmierza ona do niczego więcej jak marnowania cennego czasu. Miłego dnia.

ocenił(a) film na 6
Vainamoinena

Chociaz z jednym sie zgadzamy. Milego dnia.

aproxx

uwazajcie aproxx to oszust i naciagacz do tego ubliza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones