PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138968}

Strażnik wybrzeża

Hae anseon
6,3 1 136
ocen
6,3 10 1 1136
5,0 3
oceny krytyków
Strażnik wybrzeża
powrót do forum filmu Strażnik wybrzeża

Czy ktoś powiedziałby mi, czy warto kupić ten film na DVD za 20 zł.? Dodam, że nie jest mi obca twórczość Kim Ki-Duka, widziałem jego filmy "Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna", "Łuk" i "Pusty dom", a ten ostatni uważam za jeden z najlepszych filmów jaki widziałem. Proszę o radę ludzi, którzy widzieli "Strażnika wybrzeża", jak i inne filmy tego reżysera.

wesker178

Witam i powiem ci tylko tyle film widziałem jakiś czas temu dzięki p2p i nie ukrywam że zawładnął mną bez reszty wszak jest to kawał dobrego kina które powinno znaleźć się na półce nie jednego kinomana.
Pytasz czy kupić ?? ja kupiłem bez wahania biorąc pod uwagę że ktoś się w końcu wysilił i zaczyna powoli wydawać kino azjatyckie na naszym rynku powoli ale skutecznie.
Płyta o strony technicznej też jest jak najbardziej posiada min 5.1,dts, lektora.
Jedyne do czego się można doczepić to wszech panujące reklamy które są przed filmem a których nie można przewinąć i to boli gdyż wyskakuje jakaś interia, wprost, gadu gadu niby sponsorzy filmu i to jest dziwne gdyż jeżeli weźmiemy wydania zagraniczne to jakoś reklam nie m a filmy są tanie no ale polak wszędzie zwącha kapustę.
Jeżeli już się zdecydujesz na ten film to polecam : SILMIDO klasa sama w sobie i co ciekawsza na faktach !!
Pozdrawiam Ranger

ocenił(a) film na 3
wesker178

kupilem ten film
zaluje 15 zl i 95 minut

wesker178

ranger1977 masz racje z tym wydawaniem na nasz rynek filmów Azjatyckich sam jak tylko sie jakiś ukarze to kupuje bez wachania fakt niektóre są naprawde ciężkie ale wole taki niz te amerykańskie gówna pełne patosu i efektów specjalnych od których można dostac ataku padaczki jak bede chciał efekty to sobie włącze jakas gre ;) a co do tego filmu to jeszcze nie oglądałem ale jak tylko go zobacze to kupie tak jak Silmido i caa serie Panka Oldboya pana i pania zemste a tak na marginesie jak lubisz bądz lubicie wojenne i ciezkie prawdziwe kino wojenne to polecam Nanking Nanking "City of life and dead" naprawde mocny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones