PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=215504}

Strach na wróble

Night of the Scarecrow
5,2 693
oceny
5,2 10 1 693
Strach na wróble
powrót do forum filmu Strach na wróble

6/10

ocenił(a) film na 6

Miłe zaskoczenie. Wahałem się nawet nad wyższą oceną, ale z tego co pamiętam, telewizyjna wersja z 1981 roku podobała mi się jeszcze bardziej. Po obejrzeniu tego filmu miałem wrażenie, że wyciśnięto z niego tyle, ile się dało. Dlatego pomimo banalnej fabuły, sporo nadrabia klimatem i wartką akcją. Strach wygląda jak najbardziej OK, ale najlepszą częścią tego filmu jest jego zakończenie, a właściwie jakieś ostatnie pół godziny. Jest w nim wyjątkowo sporo akcji, napięcia i nawet dramaturgii. Mimo, że ostateczna walka ze strachem jest długa, to wcale nie wydaje się wydłużona. Akcja jest płynna i nie pozwala na nudę. Naprawdę mocna szóstka przy tym filmie. Moja ocena: 6/10.

Shady_Yo

Podsumowując!? Dobry horror z lat 90-dziesiątych :D podpisuję się pod Twoim komentarzem ziomek.

Shady_Yo

polecam film "Maglownica" ha :D

ocenił(a) film na 6
neon54321

Maglownicę oglądałem, chyba nawet też w tym roku. Niezbyt przypadła mi do gustu, a to głównie przez zbyt wiele absurdów pod koniec filmu :)

Shady_Yo

witam, czy możesz dać namiary lub pełny tytuł tegoż filmu z 1981 roku, nie mogę znaleźć.

ocenił(a) film na 6
numero_uno

http://www.filmweb.pl/film/Mroczna+noc+stracha+na+wr%C3%B3ble-1981-233987

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones