PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733808}

Strategia mistrza

The Program
6,4 8 215
ocen
6,4 10 1 8215
5,4 5
ocen krytyków
Strategia mistrza
powrót do forum filmu Strategia mistrza

tacy, którzy bronią tego oszusta, cheatera.. nie, zbyt łagodnie..więc: mendy. W zasadzie Armstrong zrobił mi przysługę, przestałem całkowicie oglądać kolarstwo. Niedługo trudno będzie znaleźć 'czystą' dyscyplinę, zostanie może curling (jak długo?), kilka innych oraz WRC.
Dla mnie PRAWDZIWYMI bohaterami tej historii są osoby, które mimo przeciwności próbowały wyjasnić sprawę przez lata, narażając się (i własne rodziny) na wysmianie, nieprzyjemności, groźby.
Ps. zobaczcie jak po przejsciu do kilku największych stajni kolarskich (US Postal nie jest jedyne) zawodnikom rosną wyniki (mega życiówki, itd). Polakom też. Tiaaa, wiem: program treningowy, umiejętna motywacja i wysoka wypłata czynią cuda ;). Tyle, że jak przypadkiem główny lekarz/farmakolog zmienia ekipę na tzw. 'nieznaną', w krótkim czasie owa 'nieznana' ekipa zaczyna mieć niesamowite wyniki.. prawidłowość występuje nie tylko w kolarstwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones