PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9829}

Strefa mroku

Twilight Zone: The Movie
6,6 4 411
ocen
6,6 10 1 4411
5,5 4
oceny krytyków
Strefa mroku
powrót do forum filmu Strefa mroku

co to mialo byc ? sie pytam! takiego chłamu nie widziałem od czasu "strychu" i "załogi" 0/10 !!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 3
emjey23

dla mnie tez to jakas parodia byla xD dam 3/10 bo pierwsza historia byla fajna a w czwartej sie cos dzialo (kosmita na skrzydle, bu! :D) ta druga to juz w ogole paranoja, a spielberg ja krecil.. trzecia tez jakas przybita

ZiD0

jakbym mial je "zrankingować" to:
1. 4 filmik
2. 1 filmik
3. 2 filmik
4. 3 filmik - co to kurwa mialo byc ?????????????

wgl jaki byl sens tworzenia tego filmu ? ani straszy ani pouczajacy nic nic nic

ocenił(a) film na 8
emjey23

no 4 filmik i pierwszy wymiataja :) troszke straszny był.Chocby ta muza :D.Szkoda kilku aktorow przy realizacji tego filmu 8/10

ocenił(a) film na 5
emjey23

Ten stwór w 4 filmiku wygląda jak dziadek Predatora, w 3 cała ekipa nażarła się za dużo LSD oglądając kreskówki, w 2 Steven próbuje po raz kolejny przekupić widzów ckliwą historyjką, a 1 miał pomysł z potencjałem ale dość marne wykonanie. Jednym słowem horror, tylko dlaczego nie napisali, że dla 4-latków?

ocenił(a) film na 7
emjey23

Jak nie oglądałeś serialu to nawet doktor habilitowany ci nie wytłumaczy "co to miało być". A 3-ci jest zajebisty, przypomina trochę Firestarter tyle, że w sosie z Soku Z Żuka.

ocenił(a) film na 6
emjey23

Pewnie dla ciebie wyznacznikiem gatunku jest Paranormal Activity...

rock79

Nie sądzę.. Kocham klasyki gatunku.. ale to ? to było słabe jak dla mnie choć nie jestem nie wiadomo kim : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones