PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754749}

Studentka i pan Henri

L'Etudiante et Monsieur Henri
6,6 1 339
ocen
6,6 10 1 1339
Studentka i pan Henri
powrót do forum filmu Studentka i pan Henri

Niezły

ocenił(a) film na 7

całkiem niezły!

ocenił(a) film na 7
kkutz

Raczej dobry. Redakcja zakwalifikowała go do komedii, śmieszne. Sporo pozytywów, czy to przyglądając się "wojnie pokoleń", czy też zmaganiu się bohaterów z materią życia.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

-:))))) - 7 pkt. to "dobry" - tyle dałem. A u mnie "całkiem niezły" + "!" to dobry, a nawet... ))) Nie zwracam uwagi na te określenia FW dopisane do punktów.
Film mi się podobał, a szczególnie Monsieur Henri. Hej!

ocenił(a) film na 7
kkutz

FW jest wtórny (imdb), powolny (miesiące oczekiwań na wniesienie danych), ideologiczny (większość, a na pewno recenzenci zewnętrzni związani z Krytyką Polityczną). Tyle że można tu sobie pogadać z niegłupimi ludźmi. Są tacy, Kazimierzu Kutzu.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Nie lubię tutaj rozmawiać. Jak czasem widzę tasiemcowe pyskówki z udziałem mięsa o polityce, a zero o kinematografii to wzruszam ramionami i "idę dalej". Na pewno są )), choć chyba niewielu [piszesz: "niegłupi człowiek", zamiast "mądry" = jak ja "niezły"]. Pozdrawiam K. Kutz.
PS.
Skąd wiedziałeś jak mam na imię??!? -:)

ocenił(a) film na 7
kkutz

Do epitetu "mądry" to nam wszystkim chyba trochę brakuje. Co do imienia - strzelałem, choć nie w ciemno. Też mam inicjały K.K.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Oh Man! Ja cały czas (prawie) żartuję -:) Pozdrowienia KK - KK. -:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones