PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648728}
2,6 3 377
ocen
2,6 10 1 3377
1,5 6
ocen krytyków
Studniówk@
powrót do forum filmu Studniówk@

Nie wiem jak wy ale ja ogladajac to mialem taki flashback do czasow licealnych, od osadu sie wstrzymuje, zobaczymy co to bedzie sie dzialo 5 stycznia:) Zapowiada sie ciekawie

peteroso

mogliby dołożyć jako hashtag filmu, na pewno wiele osób mocno wspomina sówj "pierwszy bal"
Klimat kiczowatości oddaje ducha tek imprezy w wileu przypadkach moim zdaniem ;)

monikakacz

jestem chyba niedzisiejsza bo musiałam zguglać o co chodzi z tym hasztagiem ;) ale studniówkę wspominam bardzo dobrze, peirwsza taka impreza z szykowaniem się pół dnia, szukaniem odpowiedniej sukienki itd. Myslę, ze mozna sobie zobaczyć na tzw. wspominkowe :) przy oakzji zobaczyc, ile się zmieniło :)

monikakacz

Oj tak.. przeciez studniowka to totalny kicz, nie zapomne ile dziewczyny spedzaly czasu na przygotowaniach :D i stres, jaka sukienka, jaki partner, JAKA FRYZURA. To się działo.. :)

peteroso

Czy kicz to bym nie powiedziała, raczej każda się starała ladnie wyglądać i elegancko, a że moda się zmienia, to i kreacje sprzed lat wyglądają kiczowato ;) dla mnie to pierwsza taka "dorosła" impreza, swoją wspominam bardzo sympatycznie, teraz to pewnie wyglada trochę inaczej, chociaż czy aż tak bardzo? nie wiem. Tak czy inaczej film można zobaczyć.

monikakacz

Pewnie, ze oddaje ducha tej imprezy! Studniówka to nie zaden tam bal, a potupajka dla zbuntowanej młodzieży :p Myślę, ze akurat w kwestii kreacji właściwie to oddali ;) czekam na premierę ;)

peteroso

Też jestem mega ciekawa tego tworu - nie nastawiam się na nic. Chcę potraktować to jako lekki film na weekendowy relaks ;) No i poniekąd jest to dla mnie pozycja obowiązkowa ze względu na Roguca ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones