Studniówk@

2018 1 godz. 24 min.
2,6 3 107
ocen
2,6 10 3107
2 686
chce zobaczyć
1,4 5
ocen krytyków
{"rate":1.4,"count":5}
{"type":"film","id":648728,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Studni%C3%B3wk%40-2018-648728/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Studniówk@
  • Nie wiem jak wy ale ja ogladajac to mialem taki flashback do czasow licealnych, od osadu sie wstrzymuje, zobaczymy co to bedzie sie dzialo 5 stycznia:) Zapowiada sie ciekawie

• peteroso mogliby dołożyć jako hashtag filmu, na pewno wiele osób mocno wspomina sówj "pierwszy bal"
    Klimat kiczowatości oddaje ducha tek imprezy w wileu przypadkach moim zdaniem ;)

• monikakacz jestem chyba niedzisiejsza bo musiałam zguglać o co chodzi z tym hasztagiem ;) ale studniówkę wspominam bardzo dobrze, peirwsza taka impreza z szykowaniem się pół dnia, szukaniem odpowiedniej sukienki itd. Myslę, ze mozna sobie zobaczyć na tzw. wspominkowe :) przy oakzji zobaczyc, ile się zmieniło :)

• monikakacz Oj tak.. przeciez studniowka to totalny kicz, nie zapomne ile dziewczyny spedzaly czasu na przygotowaniach :D i stres, jaka sukienka, jaki partner, JAKA FRYZURA. To się działo.. :)

• peteroso Czy kicz to bym nie powiedziała, raczej każda się starała ladnie wyglądać i elegancko, a że moda się zmienia, to i kreacje sprzed lat wyglądają kiczowato ;) dla mnie to pierwsza taka "dorosła" impreza, swoją wspominam bardzo sympatycznie, teraz to pewnie wyglada trochę inaczej, chociaż czy aż tak bardzo? nie wiem. Tak czy inaczej film można zobaczyć.

• monikakacz Pewnie, ze oddaje ducha tej imprezy! Studniówka to nie zaden tam bal, a potupajka dla zbuntowanej młodzieży :p Myślę, ze akurat w kwestii kreacji właściwie to oddali ;) czekam na premierę ;)

• peteroso Też jestem mega ciekawa tego tworu - nie nastawiam się na nic. Chcę potraktować to jako lekki film na weekendowy relaks ;) No i poniekąd jest to dla mnie pozycja obowiązkowa ze względu na Roguca ;)