PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39320}
6,8 536
ocen
6,8 10 1 536
Sunset Strip
powrót do forum filmu Sunset Strip

Nigdzie nie mogę znależć tego filmu:( Jakby co to niech ktos da cynk ze to leci w TV albo cos:)

Emcia1231

Podłączam się pod prośbę :) Poluję na ten film od dawna.

alpenliebe

ja również ;]
za krótki <br/>
za krótki <br/>

ocenił(a) film na 6
AyanoS

Ja mam ten sam problem. Bardzo chcę zobaczyć ten film. Może ktoś wie gdzie go można znaleźć?

athaiya_matsumoto

Ja również poszukuję tego filmu

samancik_metal

To ja się podpisuję pod prośbami o podanie jakiś namiarów na ten film.
Jest nas coraz więcej :)

ocenił(a) film na 8
FleurDeLys7

ja znalazlam ten film ale z jaki dubbingiem...włoskim (?). ma ktos moze chociaz napisy angielskie? okusiaa@wp.pl

okussa

włoskim, włoskim...ech, tego filmu nigdzie nie można znaleźć po angielsku
gdyby komuś się udało, to bym go chyba normalnie ozłociła, lecz jak na razie podłączam się pod prośbę koleżanki wyżej

Yilouen

poszukuje tego filmu od lat i nie spoczne póki go nie dorwe:) wszelkie informacje na wage złota!

Emcia1231

Mogliby wyemitować w TV czekam ze względu na Jareda;)

ocenił(a) film na 10
Priscilla22

Oj mogli by , mogli . Po co komuś robić smaka i wrzucać info o tym filmie na Filmweb'a żeby każdy kto go szuka musiał się wkurzać z powodu braku filmu w necie ... To jak najgorsza tortura ... :/

Emcia1231

ja również znalazłam z włoskim dubbingiem : O dlatego mnie osobiście poratują nawet napisy (angielskie lub polskie). jeżeli ktoś takowe by posiadał / znalazł mój email : porcelain.balloon@gmail.com

Bex_

ja także bardzo bardzo bardzo proszę o napisy. Udało mi się zdobyć film, niestety nie znam włoskiego i proszę chociaż o angielskie napisy;) jeśli ktoś ma to niech się podzieli;) mój mail: estate22@poczta.onet.pl

Emcia1231

Jeżeli ktoś chciałby film w wersji angielskiej + angielskie napisy lub same napisy to pisać na priv. :)

Kozi_7

Chociaż z tego co widzę to sam nie mogę pisać prywatnych wiadomości więc może inaczej... :)
Do osób, które napisały swoje adresy e-mail w tym temacie za chwilę wyślę maila. Do pozostałych - jeżeli ktoś chciałby film w wersji angielskiej + angielskie napisy lub same napisy to pisać maila na adres: pako8/małpa/interia.pl. (bez slashów oczywiście i ze znakiem @ zamiast słowa małpa ;)) W temacie maila wpiszcie słowo: filmweb
Gdybym nie odpowiadał w ciągu 2 dni to przypomnijcie się w tym temacie. :)

Kozi_7

PISZE DO CIEBIE

ocenił(a) film na 6
Kozi_7

zdrapka27@gmail.com

ocenił(a) film na 6
Kozi_7

nie masz innego namiaru na ten film,bo tam bez rejestracji nic nie mozna

zdrapka27

ma ktoś jeszcze te napisy po angielsku chociaż?

ocenił(a) film na 8
Emcia1231

pomnik dla tego kto mi pomoże dorwać ten film w wersji angielskiej
pliiis
piszcie na priva, albo na maila:fenix.z.popiolow@gmail.com

użytkownik usunięty
Emcia1231

Ostatnio znalazłam ten film w formacie ISO, audio można wybrać w ustawieniach, z tym, że potrzebny jest do tego inny program niż te standardowe. Film został wstawiony na portalu z materiałem wybuchowym w nazwie.

Emcia1231

ja również się przyłączam do prośby gdzie można zdobyć ten film w języku angielskim o napisach po polsku to pewnie można pomarzyć

ocenił(a) film na 8
maja420

O napisach po polsku można pomarzyć lub pobrać je z n24 ;-)

Goldilox

Goldilox wielkie dzięki ;)

maja420

Hej :D
Czy może przez ten czas komuś udało się wynaleźć film? :D

krymek95

Film jest do znalezienia na ch o m i k u. I nie jest źle, bo są wersje anglojęzyczne z angielskimi napisami.

ocenił(a) film na 5
Emcia1231

Kanały Canal+ pokazują ten film tej jesieni.

Emcia1231

Teraz leci na Canal + Film. Będą powtórki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones