PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030488}
7,2 6,2 tys. ocen
7,2 10 1 6213
6,8 35 krytyków
Superman
powrót do forum filmu Superman

Jest loczek, są majtki na spodnie. Trailer wygląda jak zapowiedź cosplay eventu z większym budżetem. Nie czekam. Oddajcie Henrego Cavilla!

spasticink

Jak ja nie lubię jak co chwilę zmieniają tych aktorów, pogubić się można...

spasticink

Dokładnie oddać Cavila, a tu jakaś jego marna podrobka. Szkoda .. naprawdę lubiłam serię z Cavilem i Amy.

ocenił(a) film na 4
spasticink

Trafiłeś w samo sedno. I ten komentarz zamyka temat. No chyba że ktoś ma 12 lat i jara się komiksowym super psem z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku.

ocenił(a) film na 9
Valhilla

Superman to jednak postać z lat 30-tych (chodzi o to, że tak jak Krypto, ma swoje lata). Równie dobrze można powiedzieć:

"Uuu czekasz na nowego Supermana? Tylko 10-letnie dzieciaki jarają się jakimś komiksowym super człowiekiem z lat trzydziestych ubiegłego wieku! Ale z ciebie bachor!"

Ludzie, to film o facecie z kosmosu co umie latać, ma przeróżne inne supermoce i jest niezniszczalny. Już nie wspomnę, że ma kosmiczną fortecę na Antarktydzie. Czy wy naprawdę oczekujecie, że postać STWORZONA DLA DZIECI będzie jak John Wick, czy jakikolwiek inny protagonista z filmów DLA PEŁNOLETNICH?

ocenił(a) film na 10
Naver2956

Dokładnie! Zgadzam się z @Kenoishi i @Naver2956 

ocenił(a) film na 9
spasticink

Kurcze ale ty wiesz, że to film o latającym człowiekiem w pelerynie? Jesli nie umiesz dojrzeć w nim nic więcej niż kostium, fryzura i kolory skóry postaci pobocznych to zdecydowanie realnie lub mentalnie nie przekraczasz 12 lat. Superman to nie jest emo socjopata który nie ratuje ludzi bo jeszcze go ktoś zobaczy. Nie było nic interesującego w produkcjach gdzie dorosły Clark przez dwa 3-godzinne i nudne jak flaki z olejem filmy z okropnie drewnianą miną Cavilla się zastanawial czy ratowac ludzi czy nie. David więcej umiejętności aktorskich pokazał w trailerze niz Henry przez wszystkie te średnie filmy. Snyder was kupił swoim edgy gównem ale na szczęście za Supermana wziął się teraz ktoś kto serio te postać rozumie, kropka.

Kenoishi

XDDD

ocenił(a) film na 9
mariooks1945

Jak nie masz nic logicznego do dodania, to lepiej się nie odzywać niż kompromitować :P