PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037266}
5,7 768
ocen
5,7 10 1 768
Superposition
powrót do forum filmu Superposition

Czy macie jakieś pomysły dlaczego na końcu główna bohaterka poprosiła o zatrzymanie się? Była tam rękawiczka. Co się stało z jej dzieckiem?

ocenił(a) film na 9
anonimoweanoinimowe

Ja odczytuję tak, że było jednak 2 dzieci (tak samo, jak z psami), a jej dziecko nie żyje. W aucie było dziecko z dwiema rękawiczkami w tym kolorze. Historia jest dość szalona, więc może mój pogląd jest zły, ale tak to rozumiem.

niehermetyczna_anna

Znaczy się, to dziecko jak i mąż byli z tego drugiego świata. Ona swoje dziecko straciła, tylko pytanie dlaczego? Co się z nim stało? Ta ostatnia scena trochę wyglądała jak ulga na jej twarzy. Może się bała, że to dziecko nie przejdzie i trzeba będzie odnaleźć drugie i zabić? Nie wiem, końcówka pozostawia widza z wieloma pytaniami bez odpowiedzi.

ocenił(a) film na 9
anonimoweanoinimowe

Sama mam taką rozkminę, bo bohaterka na końcu wydawała się bardzo szczęśliwa... Chyba, że to wszystko było wizją, która zakończyła się, jak tylko znów złapali sygnał i zaczęła grać muzyka...

ocenił(a) film na 6
anonimoweanoinimowe

No utopił się, co miał zrobić. Ulga do niej przyszła, bo wiedziała, że to ,,nowe" dziecko przejdzie razem z nimi. Jakby ten jej jednak żył, to żaden z nich by się nie wydostał lub jednego trzeba by było zabić.

anonimoweanoinimowe

Ja rozumiem to tak, że para narcystycznych ludzi musiała zabić swoje „stare ja” aby sie pogodzić, a jako iż dziecko nie było niczego winne, zostało jedno.

ocenił(a) film na 3
Zuzanna_Ostrowska_3

Prawie pasuje, ale psy też były dwa...

ocenił(a) film na 6
Sony_West

Może też jeden był narcystyczny ;P

ocenił(a) film na 6
anonimoweanoinimowe

To była rękawiczka tego drugiego dzieciaka, który pewnie się utopił. Poczuła ulgę, bo inaczej trzeba byłoby załatwić jedno, żeby wyjechać. Pytanie, czemu wcześniej nie szukali tego drugiego, bo było oczywiste, że jest ich dwoje.

belmont33

ta druga para szukała 1,5 dnia

qdr

coś czuli

ocenił(a) film na 6
qdr

Ale potem zapomnieli i wmówili sobie że jest jedno

ocenił(a) film na 7
anonimoweanoinimowe

Była dwójka dzieci, jedno się utopiło

ocenił(a) film na 5
anonimoweanoinimowe

Spojler. Najprościej mówiąc w filmie jest o tym aby zabić/oczyścić swoje stare "ja" na poczet nowego

ocenił(a) film na 1
maciekb80

ledwo wytrzymałam i szkoda było mojego czasu,syf

ocenił(a) film na 5
dorotavectra

Oj, to fatalnie. Już doszłas do siebie?

ocenił(a) film na 1
maciekb80

oj tak, doszłam,dzięki za troskę

ocenił(a) film na 5
dorotavectra

Supcio, jestem z Cb dumny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones