PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857166}
5,3 8 737
ocen
5,3 10 1 8737
5,3 3
oceny krytyków
Sweet Girl
powrót do forum filmu Sweet Girl

Moja dziewczyna, wybrała ten film na sobotni wieczór. Od tej pory ma bana na wybieranie jakich kolwiek filmów.

Przemyslaw_Gebarowski

Słuszna decyzja!

ocenił(a) film na 6
Przemyslaw_Gebarowski

Bez przesady, obejrzeć można. Takie przerysowane kino akcji na nudny wieczór.

ocenił(a) film na 4
Przemyslaw_Gebarowski

Nie oszukuj się, że dziewczyna wybrała ten film dla fabuły ;) zrobiła to dla Jasona :D

ocenił(a) film na 3
Przemyslaw_Gebarowski

Miesiąc anala powinien być w ramach rekompensaty. Serialnie ten film się ciągnie jak flaki z olejem, no i oczywiście końcówkę trzeba było pokazać już w pierwszej scenie.

Przemyslaw_Gebarowski

Twoja lala wybrala ten film zeby sobie poogladac prawdziwego mena, bo ty przy Jasonie Mamoa wygladasz jak ten piz-dek gwizdek :)

master_of_vinyl_donuts

Oj bohaterze klawiatury, zapewne jesteś polskim Dżejsonem . Blask twej inteligencji wypalił mi pixele w telefonie.
Dżejson plis nie szalej z tymi komentarzami, bo jeszcze ktoś pomyśli że Twój iloraz inteligencji jest większy od ameby.

master_of_vinyl_donuts

Ale Pan ciśniesz!

ocenił(a) film na 2
Przemyslaw_Gebarowski

Masz rację, choć co się uśmiałem przy twiście, to moje :D

Przemyslaw_Gebarowski

Wlasnie ogladam to samo ze swoja. Tez dostanie bana niedlugo.
Mam dosc ogladania filmow ktorych jedynym kryterium jest to że są nowe....

ocenił(a) film na 3
Przemyslaw_Gebarowski

Nie wiedziała ,że to takie gówno jak my wszyscy

ocenił(a) film na 4
Przemyslaw_Gebarowski

w pelni rozumiem decyzję :D W moim odczuciu ta filigranowa dziewczynka nijak pasuje do roli zabójczyni rzucajacej dwa razy wiekszych od siebie chłopów. Jak dla mnie bezsens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones