PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124478}
7,6 718
ocen
7,6 10 1 718
Syberyjska lekcja
powrót do forum filmu Syberyjska lekcja

porusza multum akspektow zycia. I nie tylko zycia na Syberii. Dardzo dobre zdjecia, klimat dalekiego kraju. Miejsca gdzie ludzia sami walcza o byt. Gdzie pora roku dyktuje warunki zycia. Mloda nauczycielka ktora przyjezdza odnalezc spokoj. Odkryc istote zycia. Sama na koncu świata.

filipmosz

zgadzam się. Dokument ten warto obejrzeć choćby po to by zobaczyć jak w tak trudnym życiu ważny jest drugi człowiek.

ocenił(a) film na 7
Aldieb

Przecież ona nigdy nie była sama, była ze swoim narzeczonym! To jest właśnie największa wada tego filmu, że łamie konwencję dokumentu i wkracza w fabułę. Ja napiszę, że jest to niedopuszczalny błąd formalny dla wykształconego operatora filmowego. Zresztą chłopak się wreszcie pokazuje przed obiektywem podczas swojego ślubu z bohaterką: jest młody,wysoki i przestojny.

ocenił(a) film na 7
Wujek_Sylwek

Autorzy specjalnie pokazali adres, na który trzeba do nich pisać:

MAŁGORZATA STAROŃ (z domu WARADZYN)
UL. REYMONTA 21 m 33
01-840 WARSZAWA

Pewnie nie chcą aby dzwonić, bo telefon domowy został na tablicy przerobiony z 663-1127 na 663-5756.

Wujek_Sylwek

A gdzie można obejrzeć ?

ocenił(a) film na 7
al113

Ja to wtedy znalazłem na torrentach. Ale to było lata do tyłu, pewnie już nie są podtrzymywane.

al113

dziś o 14:30 na TVP 3

Znawca kina

a później jeszcze będą dwie powtórki,dzisiaj

al113

film dostępny jest tu: https://ninateka.pl/film/syberyjska-lekcja-wojciech-staron

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones