Film

Das Venedig Prinzip

2012 1 godz. 20 min.
7,1 98
ocen społeczności
7,1 10 1 98
131
chce zobaczyć
Wenecja uważana jest za najpiękniejsze i najbardziej romantyczne miejsce na Ziemi. Klasyczne przejażdżki gondolą,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Wenecja uważana jest za najpiękniejsze i najbardziej romantyczne miejsce na Ziemi. Klasyczne przejażdżki gondolą, zabytki, nietypowe położenie i architektura powodują, że corocznie odwiedza je 20 milionów turystów, czyli około 60 tysięcy dziennie. Dokument ukazuje jednak Wenecję z innej strony. Porusza narastający problem jakim jestWenecja uważana jest za najpiękniejsze i najbardziej romantyczne miejsce na Ziemi. Klasyczne przejażdżki gondolą, zabytki, nietypowe położenie i architektura powodują, że corocznie odwiedza je 20 milionów turystów, czyli około 60 tysięcy dziennie. Dokument ukazuje jednak Wenecję z innej strony. Porusza narastający problem jakim jest upadek miejskiego życia. Rosnące w zastraszającym tempie ceny mieszkań powodują wyprowadzki mieszkańców i pustoszenie dzielnic. Tym samym, Wenecja staje się miastem duchów i jedynie przystanią dla monstrualnych wycieczkowców.

studio
Filmtank / Golden Girls Filmproduktion / Miramonte Film / Więcej...
inne tytuły
Teorema Venezia Włochy
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Wenecji (Włochy).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.