PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6635}

Szacunek

Juice
7,3 6 265
ocen
7,3 10 1 6265
Szacunek
powrót do forum filmu Szacunek

Co film "Juice" ma wspólnego z "Miastem aniołów"? Nawet akcja rozgrywa się w w Harlemie.

ocenił(a) film na 8
Kinokio

no właśnie, komuś się chyba coś mocno pomieszało !!!!!!!!!!!!

Kinokio

Ciekawa sprawa, z jednej strony czysty idiotyzm bo film od początku funkcjonuje jako JUICE, z drugiej strony na Imdb jest napisane że europejski tytuł to "Angel Town 2". Dziwne ale skoro tak tam piszą. Jednakże zmienianie tytułu w polsce z Juice na Miasto Aniołów 2 to totalne nieporozumienie. Proponuję żeby tytuł zmienić ostatecznie na SOCZEK :)

PS: Ostatnio ukazała się w polsce książka Toma Clancy "Splinter Cell". Tam dopiero ktoś przesadził z polskim tytułem.

ocenił(a) film na 8
Lemansky

Właśnie mi odrzucili pomysł zmiany tytułu polskiego na "Twardziel", chociaż znalazłem stronkę na której pada taki tytuł (byłoby mniejsze zło). Taka nazwa kłóci się też z zasadami edycji tytułów, bo w przypadku, gdy film występuje pod wieloma tytułami, jako główny występować powinien tytuł oryginalny.

ocenił(a) film na 7
Kinokio

Bardziej trafnym tłumaczeniem będzie chyba 'FORSA', bo takie tłumaczenie ma również słowo 'JUICE'. Być może się mylę czy ten film ma coś wspólnego z pieniędzmi bo już dawno go nie oglądałem, ale jak już obejrzę to najwyżej zmienię tłumaczenie.

Red_7

"Juice" znaczy szacunek, w kazdym razie tak wynika z filmu, a tytul "Miasto aniolow 2" mozna by w koncu zmienic w katalogu, bo przeciez wprowadza niepotrzebne zamieszanienie. No i jest absurdalny:) podobnie jak Biskup - Bishop. Tlumaczenie pseudonimow to juz obled

ocenił(a) film na 9
Kinokio

To nie jest żadne "miasto aniołów 2", nie wiem co za idiota wysłał taką "aktualizację"?, a jeszcze bardziej mnie zastanawia, który idiota ją zatwierdził?. Film pt. "Juice" to film niezależny, jednoczęściowy, nie jest znany pod żadnym innym tytułem, nie ma też swojego "polskiego" tytułu. Jest oczywiście film pt. "Angel Town", ale ten z 2pac'iem ma się do niego nijak, są to dwa niczym niepowiązane ze sobą filmy. Zmieńcie ten opis!!! Pozdro

TonyMontana

Cały Filmweb to porażka.

ocenił(a) film na 8
Kinokio

Hura! Święto!

Minęło 10 lat od mojego wpisu i wreszcie zmienili polski tytuł!

ocenił(a) film na 9
Kinokio

Polać wszystkim.

Kinokio

Gdzie zmienili? Dalej jest "Miasto Aniołów 2".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones