PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9961}

Szczęki 4 - Zemsta

Jaws: The Revenge
4,2 9 636
ocen
4,2 10 1 9636
3,0 3
oceny krytyków
Szczęki 4 Zemsta
powrót do forum filmu Szczęki 4 - Zemsta

Bardzo fajny!!!

ocenił(a) film na 8

Ludzie, moim zdaniem ten film był bardzo fajny.Oczywiście jedynka była najlepsza to zrozumiale, ale uwazam ,ze ten film jest nawet lepszy niz 2.Taka jest moja opinia.Jest pare niedociagniec takich jak rekin wplywa do tego wraku pod wodą, albo sam tytuł:Zemsta.Rekiny się nie mszczą.Ja daje spokojnie 8/10

Dany

Ogólnie bardzo fajny film!!!!

Jesetm wielikim fanem Szczęk i byłem naprawdę zawiedziony gdy oglądnąłem 3(1 i 2 oglądałem wile razy ,a ta pierwszy raz 2 tygodnie temu).3 była po prostu TRAGICZNA.4 była nawet całkiem niezła-jest kilka błędów -np.jak ten murzynek z dredami-Jake przeżył pobyt w ,,Szczęce" rekina?
Albo ten wpływ rekina do wraku?

Oczywiście najlepsza była 1,ale ta częąśc prawie dorónuje dwójce!!!

Pozdrawiam fanów Jaws!!!

ocenił(a) film na 3
jedrmirowski

No nie bądzmy tak łaskawi dla tej części! Sam w ciekawostkach umieścilem aż 13 błędów! I to dużych, nie logicznych. Wogóle niekiedy w tej cześci fabuła mija się z częścią pierwszą (która dla mnie jest kanonem i najlepszym filmem jesli chodzi o rekiny:)...pozdrowienia od fana Jaws :)

jedrmirowski

Ja tez Jestem Fanem Jaws , 1 to ideal nieporuwnalny , 2 oceniam na dobry , 3 do bani rezyser chyba mial 9 lat ze pisal tki scenariusz , 4 gdyby nie bledy scenariusza to by film byl nawet nawet ale mi sie osobiscie nie podobal poniewaz wn iektorych momentach przynudzal i nie trzymal az tak w napieciu i ... ten wybuch Rekina scigniety z 1 -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones