PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9961}

Szczęki 4 - Zemsta

Jaws: The Revenge
4,2 9 636
ocen
4,2 10 1 9636
3,0 3
oceny krytyków
Szczęki 4 Zemsta
powrót do forum filmu Szczęki 4 - Zemsta

Będzie piąta część Szczęk.Obecnie trwają prace.

ocenił(a) film na 1
herkules5_56

Podaj źródło tej informacji.

John_Rambo

Piąta część będzie nosiła tytuł JAWS:RISING.Nie wiadomo czy będzie w kinach,bo producenci chcą wydać ten film na rynek DVD.Ale wiadomo,że pojawi się w 2009 roku.

ocenił(a) film na 1
herkules5_56

Na żadnej stronie filmowej nie ma nawet wzmianki o tym filmie, podaj źródło, wtedy uwierzę.

John_Rambo

bedzie jest juz trailer na jutubie http://www.youtube.com/watch?v=YjZjMRT8nEE&feature=related

qnaro

Premiera Szczęk V będzie miała miejsce w sierpniu tego roku wg tego trailera (oczywiście w USA).

ocenił(a) film na 1
herkules5_56

Dalej jestem sceptykiem. Film ma być w sierpniu, a na imdb ani słowa. Jeżeli jest to prawdziwy zwiastun nowych "Szczęk", to film na pewno dostanie ode mnie notę wyższą niż część 4 (dałem 1/10). Mimo to ujęcie wyskakującego rekina w stronę helikoptera, aby go chwycić w locie, wywołało u mnie wybuch śmiechu.

ocenił(a) film na 1
John_Rambo

Poszukałem trochę po tematach, bo w tym filmie był Roy Scheider i dziwnie mi znajoma scena z "Shark Attack 3" i znalazłem dowód, że to nie jest trailer do kolejnych "Szczęk"
http://www.filmweb.pl/topic/702319/Jaws+5+.html

John_Rambo

Mnie ten tak zwany trailer mnie nic nie obchodzi,a pozatym ja go nie podałem.Wiem tylko,że ta część będzie w 2009 roku i tyle.Jeszcze jedno powiem prace są pilnie strzeżone np. nowy Indiana Jones chcieli,żeby produkcja była dobrze strzeżona a jednak nie.Na temat tego śmiesznego trailera gadaj se z tym typkiem co zapodał tego linka ziom.

ocenił(a) film na 1
herkules5_56

Powiem jeszcze raz: PODAJ ŹRÓDŁO. Dopóki nie przeczytam konkretnego artykułu, Twoje doniesienia o V części wkładam między bajki.

John_Rambo

No to jeszcze chłopcze poczekasz sobie jeszcze ponad rok do tej bajki.

ocenił(a) film na 1
John_Rambo

No to chłopcze jesteś niewiarygodny. Lecisz w kulki podobnie jak choćby z czwartą częścią "Matrix". Pytam się gdzie jest ten film, przecież twierdziłeś, że powstanie? Prawda jest taka, że zapowiadasz sequele do wielu filmów nie podając przy tym żadnego źródła (oczywiście te filmy nie powstają). Powtórzę jeszcze raz: jesteś niewiarygodny, a Twoje posty zaśmiecają tylko forum.
Więcej nie będę już pisał w tym temacie (więc nie odpowiadaj), znudziła mi się taka jałowa rozmowa z Tobą.

John_Rambo

Ziom ja nie muszę nic tobie udowadniać.Jak przyjdzie ten rok to zobaczymy czy to bajka czy nie sam się przekonasz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
quentintarantinofan

Z twojej gęby wychodzą same brednie..........................

herkules5_56

SCENARIUSZ DO PIĄTEJ CZĘŚCI SZCZĘK NAPISAŁ JOHN LANSING.TYTUŁ ORYGINALNY JEST PODANY POWYŻEJ.FILM BĘDZIE ODRAZU WYDANY NA DVD JAK WCZEŚNIEJ WSPOMNIAŁEM.PREMIERA TA CO WYŻEJ PODANA.TUTAJ SKRÓCONA FABUŁA:
GŁÓWNYM BOHATEREM FILMU BĘDZIE MICHAEL BRODY,SYN MARTINA BRODY'EGO.MICHAEL WRAZ Z RODZINĄ POWRACA NA WYSPĘ AMITY,A NIEDŁUGO PO JEGO POWROCIE W OKOLICZNYCH WODACH ZACZYNA GRASOWAĆ REKIN LUDOJAD.KIEDY JEGO CÓRKA WYPŁYWA W REJS I ZOSTAJE ZAATAKOWANA PRZEZ REKINA,MICHAEL WRAZ Z MIEJSCOWYM SZERYFEM WYRUSZA JEJ NA RATUNEK.
WIADOMO,ŻE FILM NIE BĘDZIE UDANY,ALE MOŻE BĘDZIE LEPSZY OD POPRZEDNICH CZĘŚCI,PONIEWAŻ DZIELI JE RÓŻNICA PONAD DWUDZIESTU LAT.

herkules5_56

Tamten trailer to jest fanów :P. Sami go sobie zrobili. Nie znacie angielskiego? Przeczytajcie sobie opis filmu ciecie :D

el_Polaco

"jaws 5 reloaded" tak to sie bedzie nazywalo

777777

Jezu jacy Wy naiwni.

Po pierwsze wystarczy spojrzeć w opis tego trailera, jak pisała osoba przede mną, a zobaczycie: "FAN made TRAILER - non benefit trailer
FAN tribute & FUN ! ".

Po drugie od razu widać po tym 'trailerze', że to zlepek innego filmu i jakiś ujęć z National geographic, czy podobnej stacji.

Więc skończcie pisać głupoty, bo żadnej V części na razie nie będzie.

herkules5_56

Człowieku, masz niezłą fantazję... Nie wiem czy daje Ci satysfakcję pisanie takich głupot, czy po prostu robisz to z nudy. Na pewno chcesz zwrócić na siebie uwagę i niestety na razie Ci się to udaje.

ocenił(a) film na 3
r_osa4

Zgadzam się z tobą. Na koniec tego zwiaztunu pisze że film ma jusz być od 2008 roku, a mamy 2009 rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones