Film

Major Payne

1995 1 godz. 33 min.
6,6 11 153
oceny
6,6 10 11153
968
chce zobaczyć
{"id":"33367","linkUrl":"/film/Szczeniackie+wojsko-1995-33367","alt":"Szczeniackie wojsko","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/33/67/33367/7882919.2.jpg"}
Ciemnoskóry major Benson Payne uważa się za urodzonego żołnierza. Służy w komandosach i ma określony cel w życiu - walczyć, zabijać, zwyciężać. Gdy tajna operacja... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Ciemnoskóry major Benson Payne uważa się za urodzonego żołnierza. Służy w komandosach i ma określony cel w życiu - walczyć, zabijać, zwyciężać. Gdy tajna operacja przeciwnarkotykowa w Ameryce Południowej dobiega końca gen. Decker odsyła go do cywila. W hotelowym pokoju major zastanawia się nad swoją przyszłością. Nie potrafi już żyć bezCiemnoskóry major Benson Payne uważa się za urodzonego żołnierza. Służy w komandosach i ma określony cel w życiu - walczyć, zabijać, zwyciężać. Gdy tajna operacja przeciwnarkotykowa w Ameryce Południowej dobiega końca gen. Decker odsyła go do cywila. W hotelowym pokoju major zastanawia się nad swoją przyszłością. Nie potrafi już żyć bez munduru i wojskowej dyscypliny. Próba przeszkolenia w akademii policyjnej ma epilog w areszcie, z którego wyciąga go Decker proponując nowe specjalne zadanie. W ciągu 8 tygodni przygotować oddział niezdyscyplinowanych, kilkunastoletnich chłopców do pucharowych zawodów międzyszkolnych w prywatnej szkole Madison Academy. Po przybyciu na miejsce zastaje kompletny chaos. Jedyną sensowną osobą w szkole wydaje się sympatyczna i ładna nauczycielka Emily Walburn, która stara się przekonać majora, że więcej zdziała dobrocią i łagodnością. Major jest jednak nieugięty. Od razu wprowadza regulamin i żelazną dyscyplinę.

boxoffice
$30 112 050 na świecie
$29 412 050 w USA
$700 000 poza USA
studio
Universal Pictures / Wife n Kids
data produkcji
1995
tytuł oryg.
Major Payne
inne tytuły
Szczeniackie wojsko Polska
Więcej...
Na stołówce, kiedy Wuligar mdleje chłopcy mają na sobie granatowe mundury. Jednak kiedy po chwili go budzą wszyscy są już w zielonych, wojskowych uniformach.
Budzik przy łóżku majora wskazuje godzinę 4.00, kiedy kadet Stone ustawia kadeta Heathcoata. Po chwili, budzik wskazuje godzinę 12.30.
Kiedy kadeci chcą zrobić zdjęcie major się budzi, a klapka w obiektywie jest cały czas zasłonięta.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych