PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541045}

Szefowie wrogowie

Horrible Bosses
6,5 129 856
ocen
6,5 10 1 129856
5,6 16
ocen krytyków
Szefowie wrogowie
powrót do forum filmu Szefowie wrogowie

Że żenada?

ocenił(a) film na 9

Kto mówi że ten film jest do dupy itp. niech mi powie jaka komedia w takim stylu jest
lepsza? Film bardzo dobry - 8

ocenił(a) film na 3
rocy2802

Nie ma lepszych ponieważ ten styl jest kiepski i koło sie zamyka ;)

ocenił(a) film na 5
tom3ak

Zgadzam się, ciężko mi się go oglądało, niestety spodziewałem się czegoś więcej po filmie w którym główną rolę grał Jason Bateman.

ocenił(a) film na 8
rocy2802

Bardzo fajnie sie ogląda i nie wierze,ze ludzie sie z tego nie smiali, bo dla mnie był jak najbardziej smieszny i aktorzy dali rade:D

ocenił(a) film na 6
rocy2802

Ten film jest po prostu głupi. Podczas seansu miałem wrażenie, że wymyślił tą historię napalony koleś w moim wieku (lat 15). Dlaczego akurat w tym wieku? Bo wiem co chodzi po głowie moim rówieśnikom. Chociaż jest to niezbyt mądra historia i wątpię, aby mogła mieć ona miejsce w rzeczywistości to film był faktycznie zabawny. :) Aktorzy "szefowie" naprawdę dobrze zagrali. Główni bohaterowie nie spisali się źle, ale już nie tak dobrze. Film o głupich, dla głupich - nie trzeba myśleć, więc jest to dobra rozrywka na każdą porę.

ocenił(a) film na 9
pawello1200

Głupi - to złe określenie ponieważ film nie jest głupi a wręcz przeciwnie. Ten film okazuje nawet pewną logikę że są ludzie którzy mają dość swoich podwładnych i mają chęć ich zabić:P To jest komedia - udana komedia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones