PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541045}

Szefowie wrogowie

Horrible Bosses
6,5 129 879
ocen
6,5 10 1 129879
5,6 16
ocen krytyków
Szefowie wrogowie
powrót do forum filmu Szefowie wrogowie

Wiele z najlepszych rzeczy widac na trailerze ale i tak warto obejrzec. Podczas napisow koncowych sa jeszcze bonusy z Making Of.

ocenił(a) film na 9
Usagi_V

Dokładnie. Właśnie skończyłam oglądać i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Polecam wszystkim, którzy chcą się trochę pośmiać :)

ocenił(a) film na 9
Usagi_V

Komedia wysmienita, spodziewalem sie czegos dobrego i balem sie w trailerze wykorzystali wszystko co najlepsze, ale caly film jest przesmieszny. Jedna z najlepszych komedii jakie w zyciu widzialem. Polecam z czystym sercem, szkoda tylko ze premiera w Polsce jest tak pozno.
Pozdr.

ocenił(a) film na 8
Usagi_V

Bardzo przyjemna komedyjka, z pewnoscia obok Bridesmaids jedna z najlepszych w 2011. Goraco polecam.

Usagi_V

Wczoraj byłam na pokazie przedpremierowym, nie spodziewałam się cudu, a wyszłam zachwycona. Szczerze polecam :)

Usagi_V

A gdzie widzieliście ten film tak wcześnie? Za granica?

ocenił(a) film na 8
wojtas32411

Mi tez sie film bardzo podobal , jak ogladalem w Stanach ;] nie wiem jak w Polsce ;p

wojtas32411

W Polsce, w Krakowie w Cinema City. Napisałam wyraźnie przecież, że pokaz PRZEDPREMIEROWY :P

wojtas32411

Tak w Irlandii :)

wojtas32411

Ja wczoraj oglądałam na necie wersję kinową, oczywiście bez napisów polskich... ;) Ale warto się pomęczyć, dobry film !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones