PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34660}

Szept serca

Mimi wo Sumaseba
7,7 15 002
oceny
7,7 10 1 15002
8,0 4
oceny krytyków
Szept serca
powrót do forum filmu Szept serca

Film chyba będzie się podobał dojrzewającym nastolatkom, szczególnie dziewczynom przeżywającym "burzę myśli" - rozterki miłosne; pozostałym, szczególnie starszym widzom, raczej odradzam.

Daevid_Allen

Rzeczywiście, choć jestem fanką filmów Miyazakiego, Szept Serca wydaje się z lekka... no właśnie, z lekka nudny. Ale za to można spokojnie podziwiać wspaniałą kreskę.
Myślę, że to co powiedziałaś w swoim poście jest prawdą. Więc zachęcam "dojrzewające nastolatki" do oglądnięcia tego. A nuż się spodoba...?

ocenił(a) film na 10
Daevid_Allen

Jak dla mnie film będzie się podobał również każdemu kto pamięta swą "młodość chmurną i durną" ;P

ocenił(a) film na 10
Daevid_Allen

jak wyżej...wiele wspomnień :)

Daevid_Allen

Właśnie jestem w trakcie oglądania. I po piętnastu minutach aż zajrzałem tutaj na forum, bo również zacząłem podejrzewać, że to film dla nastolatek. Niestety Twój wpis i innych osób potwierdzają to. Jako, że nie lubię niedokańczania filmów to dam mu jeszcze 15 minut szansy, a następnie zrezygnuję jeżeli nic się nie zmieni.

wilczekstepowy

A jednak dałem radę. :)

ocenił(a) film na 10
Daevid_Allen

Moim zdaniem ten film nie jest o miłości. Ale z całą pewnością jest o dojrzewaniu.

Daevid_Allen

Jak dla mnie najlepszy film Miazakiego. Film jest faktycznie specyficzny dla wrażliwych ludzi:) Chyba nawet podobał mi się bardziej niż wspaniały Totoro.

Daevid_Allen

Ja wysiadłam po 19 minutach. XD Moooże kiedyś do tego wrócę, ale na razie mnie jakoś odrzuca.

ocenił(a) film na 7
Daevid_Allen

Wszyscy piszą, że jest Miyazakiego. I ja się tak zastanawiam, co w filmach animowanych jest ważniejsze: reżyseria, czy scenariusz, jak uważacie? :)

ocenił(a) film na 9
Daevid_Allen

czemu? Mam ponad 20 lat a mi się podobał, chociaż w sumie to jest o niczym (ciężko jakoś streścić fabułę tego filmu bo nie ma w nim dużo akcji) . Trochę taki w stylu młodzieżowych romansideł ale przyjemny.

ocenił(a) film na 5
Daevid_Allen

dotrwałam do końca, ale był niemiłosiernie nudny. przyjemny, ale nudny

ocenił(a) film na 8
Daevid_Allen

A ja w ogole nie jestem fanem anime, Japonii itp. I bardzo przyjemnie mi sie to ogladalo, moze dlatego ze ogladalem z pozytywnym nastawieniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones