PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1271}

Szklana pułapka 2

Die Hard 2
7,3 111 489
ocen
7,3 10 1 111489
6,9 18
ocen krytyków
Szklana pułapka 2
powrót do forum filmu Szklana pułapka 2

Oto najbardziej mnie rażące: granaty czekające z wybuchem do czasu aż McClane się katapultuje, wybuchający samolot z pasażerami jakby miał pełen bak paliwa albo i dwa baki, a przecież leciał na oparach, dziennikarka wchodzi do wieży na lotnisku jak do baru, generał uwalnia się nie wiadomo jak (sądzę, że poprosił znowu o ognia), akcja ze skuterem - no comment. Jeszcze coś by się znalazło... Ogląda się jednak świetnie, ale przy idealnej pierwszej części wypada słabiej.

ocenił(a) film na 6
LeoMessi86

Dokładnie, za dużo głupot. A co najgorsze, te głupoty są w filmie, w którym jest sporo scen na poważnie (katastrofa samolotu, ofiary strzelanin i ten żołnierz z poderżniętym gardłem).

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

No i komunikacja... Na początku John dzwoni do żony do samolotu a później niby nie można... Ciekawe w takim razie jak dziennikarz dzwonił do TV... Czyli łączność z samolotem była...

ocenił(a) film na 3
LeoMessi86

W każdej minucie tego filmu jest kilka rażących absurdów. Wiem, lata '90, Bruce w szczytowej formie. Wszystko to rozumiem, jednak ilość bzdur w tym filmie jest tak nieprawdopodobnie ogromna, że wymienienie ich wszystkich to temat na rozprawkę :)

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Oj, znacznie słabiej. Za dużo błędów i dziur fabularnych, graniczących wręcz z naiwnością. Dałem mu 7 tylko przez nostalgię to kina sensacyjnego z lat 90-tych i B.Willis-a.

LeoMessi86

Samolot zawsze ma zapas paliwa, i właśnie te opary wybuchają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones