film

Szklana trumna

El ataúd de cristal
2016
1h 15m
3,8 358
ocen
3,8 10 1 358
Elegancko ubrana aktorka wsiada do luksusowej limuzyny, która ma ją zawieźć na uroczystą galę. Po chwili szyby ciemnieją, telefon traci zasięg, a drzwi zatrzaskują się. więcej mniej
Szklana trumna zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Szklana trumna
Zwiastun nr 1 (polski)
Szklana trumna
Zwiastun nr 1 (angielski)
nr 1 (polski) 2017-10-10T10:50:45 https://fwcdn.pl/webv/42/98/44298/snap1.44298.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/153/776853/szklana_trumna__2016____polski_zwiastun___fest_makabra_2.vp9.1080p.webm

Elegancko ubrana aktorka (Paola Bontempi) wsiada do luksusowej limuzyny, która ma ją zawieźć na uroczystą galę. Po chwili szyby ciemnieją, telefon traci zasięg, a drzwi zatrzaskują się. Z głośników dobiega przerażający, zmodulowany głos, informujący o regułach gry. Jeśli kobieta chce przeżyć, musi posłusznie wykonywać kolejne, budzące moralne opory polecenia porywacza.

studio
Basque Films / Demeter Films (współudział) / Life & Pictures / więcej
tytuł oryg.
El ataúd de cristal
inne tytuły
The Glass Coffin Miedzynarodowe
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Warto ?

Nijakość.

Musiałem przewijać...

ocenił(a) film na 4

...a rzadko to robię. Zaczął wciągać, ale szybko przestał. Przydługawe sceny. Fabuła spoko, wykonanie spoko, całokształt średnio-niski. Z nudów można.

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Nic ciekawego ! Film z jedną bohaterką ,limuzyną i głośnikiem ;) Ani śmieszny ,ani straszny a jaki ? Nijaki ;) Szkoda marnować czas !

Pomysł był...

ocenił(a) film na 2

natomiast wykonanie i niedopracowany scenariusz rąbią całość. Z początku tajemniczy i wciągający, ale im dalej tym gorzej. Końcówka to już w ogóle bzdura totalna. Omijać, szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones