PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763438}

Szkoła moich koszmarów

Middle School: The Worst Years of My Life
6,2 1 740
ocen
6,2 10 1 1740
Szkoła moich koszmarów
powrót do forum filmu Szkoła moich koszmarów

Naprawdę po przeczytaniu tytułu pomyślałem, że będzie to ciekawy film o dzieciaku zmagający się z różnymi problemami, ale nie ktoś zatęsknił za latami 90-tymi i postanowił odtworzyć ten koszmar gdzie nauczyciele to naziści a dzieciaki są ODJAZDOWE!!

Dodatkowo to sprawa osobista, ja jako osoba która była gnębiona (głównie psychicznie) w okresie podstawówka-gimnazjum czuje się urażony za takie pokazanie "Najgorszego roku mojego życia".

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

Wiesz gdzie mogę ten film obejrzeć online?

ocenił(a) film na 8
nieznajomy43

ciekawe, że wypowiadasz się o filmie 16 czerwca, kiedy on miał premierę przełom listopada/grudnia.

P_brighter

przecież premiera filmu była 7 października. i wystarczyło obejrzeć trailer by wiedzieć jaki ten film ma ton.

nieznajomy43

Ciężko tak zrozumieć,że sporo osób zagląda do komentarzy przed obejrzeniem filmu i po przeczytaniu zrezygnuje być może z niezłego kina???
A średnia na imdb 5.9 przy ocenach wystawionych przez 1600 użytkowników sugeruje,że ten film może nie być najgorszy.
Więc,jak masz ,,karmić'' innych użytkowników takimi swoimi przemyśleniami po obejrzanych tylko trailerach,to chłopie ZNIKAJ STĄD,bo zjedzą cię tu żywcem.
PS.i po kiego chwalisz się,ze byłeś gnębiony w szkole???-założenie przez ciebie tematu i rozwinięcie go wskazuje tylko na jedno,że twoi szkolni ,,prześladowcy'' nie mylili się...

pawelk1504

Polecam obejrzeć tą spoilerową recenzję Midnight Screenings - Middle School: The Worst Years of My Life https://www.youtube.com/watch?v=LEjTqY7aOlM

ja bym nie sugerowałbym się imdb tam wiele ocen jest zawyżanych z byle jakich powodów np. "Hillary's America: The Secret History of the Democratic Party" (2016) ma ocenę 5.8 na 4 395 głosów a to jest takie propagandowe g***o, że Smoleńsk to przy tym film oskarowy. Ogólnie nie warto wierzyć stronom gdzie bez problemu strona może być zbotowana. ("It's true that the IMdB ratings are unreliable, but if a movie has a 5.7, then it's probably not worth watching.")
a co do twojego pierwszego zdania jeśli trailer i oceny nie zachęciły to znaczy, że mogą sobie odpuścić film szczególnie kiedy jedyne tematy na tym forum są moje (jeśli """interesuje""" cię dlaczego "drugi" został zamknięty prawdopodobnie dlatego, że zawierał spoilery bez oznaczeń i zachęcał do polubień, bo myślałem, że zniknie w natłoku innych tematów). Szczególnie śmieszy mnie twoje stwierdzenie, że moja wypowiedź mogła by zmienić/wpłynąć na czyjeś zdanie, schlebiasz mi ale Nie.

a co do "P.S." Śmiechłem, z tej logiki wynika, że gdyby ktoś doświadczył ataku na tle rasistowskim nie mógłby o tym rozmawiać/pisać bo to by tylko potwierdzało, że na to sobie zasłużył. ;) ale jeśli chcesz poznać powód moich "prześladowców" był dość prosty byłem od nich po prostu inny: nie przeklinałem, nie nazywałem swoich rodziców "starymi", dość łatwo było mnie doprowadzić do płaczu (teraz jest to już niemożliwe, nawet kiedy zastanawiam się nad moją egzystencją, bo jest nic niewarta) i ogólnie nie byłem "agresywny" pomimo górowania wzrostem i siłą nad rówieśnikami, oraz zamiast rozmawiać o *rozmnażaniu* wolałem dinozaury oraz naukę.

P.S.S. Ciekawostka, wiedziałeś, że film Pet (2016) w kinach zarobił 70$? ;) http://www.boxofficemojo.com/yearly/chart/?yr=2016&view=releasedate&view2=domest ic&sort=gross&order=ASC&&p=.htm

ocenił(a) film na 9
nieznajomy43

o stary...wybacz, że to napisze, ale jesteś żałosny xD

agviki

Tak jak i ty. ;)

ocenił(a) film na 6
nieznajomy43

Film jest przesłodzony, ale to nie znaczy, że jest nic nie warty.
Oczekiwałeś zbyt wiele od tego filmu, bo pewnie myślałeś, że będzie poważniejszy, ale to po prostu lekka komedyjka dla młodzieży, a nie jakiś dramat.

> Film można obejrzeć na stronie filmik. tv

nieznajomy43

Pomimo tego że czasy szkolne mam już za sobą i schemat w każdym takim filmie jest podobny do siebie chociażby film Expelled który niedawno oglądałem . Muszę się przyznać że mi się nawet podobał , w sensie jak film był zrobiony , te animacje były bardzo dobre i dopelnily całość , aczkolwiek fabuła w takich filmach jest dosyć prosta , dlatego nie ma co się spodziewać cudów . 6/10.

Taio

nie wszystkie są takie same, wystarczy obejrzeć Siedem minut po północy lub The Edge of Seventeen. :)

nieznajomy43

Tyle tylko że ''Siedem minut po północy'' to ekranizacja książki, dwa film nie jest komedią lecz dramatem z elementami fantasy :)

buterfly

właśnie o to mi chodziło. te filmy też opowiadają o "czasach szkolnych" a nie powielają tych samych schematów. :)

nieznajomy43

Tyle tylko że te filmy to dramat i komediodramat, ten na to natomiast komedia która z założenia jest lekką produkcja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones