PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104189}

Szkoła rocka

The School of Rock
6,7 49 526
ocen
6,7 10 1 49526
6,8 17
ocen krytyków
Szkoła rocka
powrót do forum filmu Szkoła rocka

Ten film ukazuje ze wsrod dzisiejszej młodzieży jest jeszcze miejsce na starego dobrego rocka a nie tylko techno i hip-hop. Wspaniale młode talenty i swietna kreacja aktorska Blacka. Film świetny.

ocenił(a) film na 9
dirtyrat

Zgadzam się z tobą i powiem równiesz że techno i hip-hop to gówno (ale większość) !!!

RokiCor

ni mów, że "techno i hip-hop to gówno" trza się uczyć tolerancji, i tego, że są gusta i guściki.... ja co prawda nienawidze techna i hip-hopu i mdli mnie jak to słyszę, ale jednak nie dyskawlifikuję innych, że tego powodu, ze jeszcze nie odkryli wyższości rocka (i metalu) nad innymi rodzajami muzyki;-)

dirtyrat

ależ oczywiście, że jest!! Chyba trafiasz na złą młodzież ;)

redds

ZGADZAM SIE Z kffiateq58 w 100%

pozdrowienia

dirtyrat

Film fajny, podobał mi się;} A jeśli chodzi o wasze rozważania to wielu ldzui, nawet w teraźniejszych czasach uważa że: Punk, Metal, Hipis czy Rastaman to nic niewarte śmiecie tylko ćpające i marzące po murach. Niektórzy nawet bardziej nie lubią subkultur hipisowskich(Tak to nazwę;}) niżeli dresów, skinów czy innych łysych palantów. subkultury hipisowskie na pewno o wiele więcej wniosły i są bardziej wartościowe niż skini czy dresiarze. Są bardziej ambitni, umieją coś stworzyć. A taki dresiarz to jedynie umie przeklinać i bić osoby słabsze od siebie.

dirtyrat

Oczywiście że jest miejsce. Ja mam 13 lat i słucham tylko rocka:)

ocenił(a) film na 9
gniotekman

Dokładnie jak ja. Na samo słowo "Techno" rzygam. AC/DC Jest stałą pozycją na mojej liście jak i hiciory typu "I Love Rock and Roll" lub "Smoke on the water" i wiele innych. Umarł Rock, niech żyje Rock and Roll. Niektórzy mnie szykanują. "Ale ramol rocka słucha"... zazwyczaj są to ludzie, którzy słuchają umcyk umcyk z małpą grającą na keyboardzie w tle. PS. Też mam 13 lat :)

Liman

to ja nie wiem w jakich wy sie srodowiskach obracacie, mam znajomych technomułów, ale to są tylko znajomi, tacy od czesc na ulicy,
a kumple i przyjaciele to tylko rockowcy:)

ocenił(a) film na 10
dirtyrat

dokładnie :) Już nie mówie o tym jak uwielbiam Blacka :) W filmie pokazali, że młody też potrafi rockować ^^! Co do subkultur to mam wrażenie, że właśnie metale i rockowcy są uważani za niebezpiecznych i śmierdzących przestępców, ćpunów i wiecznych bywalców przydrożnych rowów. Według mnie bardziej 'przerażający' są dresy i skini, a już najlepiej jak idąc w glanach spotkasz rasiste. Powodzenia. No ale to nie na temat :P Chciałam napisać, że większość młodzieży słucha niestety techno. Hip-hop już powoli traci na popularności. Spotykam się z 'nawracaniem' niektórych fanów techno na rocka!:) Świetna sprawa;P Techno-ludzią trzeba po prostu pokazać co dobre i dać przykład! Bo oni jeszcze nie odkryli tego cudu jakim jest muzyka rockowa :) FILM GORĄCO POLECAM!

ala_tg

Najwyraźniej żyjemy na innej orbicie, moi mili Państwo. Tak się bowiem składa, że rozglądam się po horyzont, i widzę tłumy młodzieńców deklarujących "miłość" do rocka. Czy może raczej, miłość do "rocka". Ale to mało istotne, nie będę się zagłębiać w wartości muzyczne dużej ilości grup grających indie.

W ciągu ostatniego roku na planecie, którą zamieszkuję, bruki i trawniki zadeptują liczni nastolatkowie ubrani w trampki, lajtowe podkoszulki z lajtowymi napisami, wyróżniający się albo posępną miną wskazującą na bycie wybitną artystyczną jednostką odrzuconą przez świat, albo wydający duże ilości chaotycznych dźwięków i ruchów, zawzięcie i z dumą przyznający się do swego infantylizmu. Pomijam wszędzie błyskające flesze aparatów fotograficznych. No i rytualne odurzanie się, na wzór swych idoli, przeważnie brytyjskich.

Hm, nie wydaje mi się, żeby internet, w którym teraz się obracam, miał jakieś połączenie z innymi wymiarami. Więc Państwo także musicie być z Ziemi! Ale jak to, czy w takim razie Pete Doherty jest technobojem?

Pozdrawiam:)

Gabrielle_Jodoin

A jeśli chodzi o film, to jestem całkowicie na tak, bardzo urokliwy i przyjemny:)

ocenił(a) film na 9
Gabrielle_Jodoin

Świetny :D
Za 20 lat będę go pokazywała dzieciom żeby przypadkiem muzyki techno nie zaczęły słuchać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones