PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104189}

Szkoła rocka

The School of Rock
6,7 49 526
ocen
6,7 10 1 49526
6,8 17
ocen krytyków
Szkoła rocka
powrót do forum filmu Szkoła rocka

zamiast lekcji religii :) a film mi sie bardzo podobał,kocham ROCK i METAL hehe,film oceniam na 8/10 a co niech ma ! :D

ocenił(a) film na 9
martin2000

Gdyby przez jakiś nieszczęśliwy wypadek zdarzyłoby mi się mieć dzieci, posłałbym je do takiej szkoły ;)

martin2000

Dlaczego akurat zamiast religii ? Religia niech będzie, lepiej zamiast fizyki xD Albo matematyki ! ;D

ocenił(a) film na 9
enyula

popieram popieram :D xD
a tak poza tym to oglądając tytuły piosenek występujących w filmie, można stwierdzić że spora część tego filmu miała za zadanie promować muzykę graną przez zespół AC/DC.

enyula

Raczej zamiast normalnych lekcji muzyki, które w niczym muzyki nie przypominają.

ocenił(a) film na 10
merymaid

Gdyby w szkole byla taka muzyka nie uciekalbym zniej^^ A film ma na celu promowac ogolnie rocka, choc piosenka koncowa byla w stylu AC/DC w 100% I jeszcze jego mundurek... xD

ocenił(a) film na 8
martin2000

Ja na muzyce w gimnazjum jakieś 7 lat temu miałam słuchanie Chopina, Bacha, naukę pisania nut i tyle edukacji muzycznej. Uważam, że powinna być też historia rocka. Ten wykres na tablicy w filmie był boski, w ogóle muzyka, filmy prezentowane jak np. Hendrix podczas koncertu czy AC/DC. To wcale nie byłoby głupie, muzyka przecież dla młodych jest ważna, przynajmniej dla niektórych. A kiedyś to były jakieś idee, pasja, treść, a teraz to wszystko wygasa dla kasy i sławy BO TAK, a nie ma to żadnego uzasadnienia, dlaczego teraz ktoś jest sławny? bo bardziej zaszokował? bo więcej ciała pokazał? Niektórym bardzo by się przydały takie lekcje, szczególnie różowym idiotkom i innym płytkim dzieciakom zachwycających się plastikową komercją, w której niestety żyją utopieni po uszy i nie chce im się sięgnać w historię muzyki tylko słuchają tego co im serwowane jest dziś, a przecież wystarczy wejść na You Tube i masz wszystko.

użytkownik usunięty
wrzos09

Cóż, niektórzy nauczyciele pokazują dzieciom stare filmy, puszczają im koncerty na DVD... Rzadko są tacy pasjonaci, ale są.
Też myślę, ze bez sensu, że akurat zamiast lekcji religii, bo na religię chodzi się dobrowolnie - gdyby była lekcja rocka zamiast śmierdzącego trampkami wuefu, wchodzę w to. :)

ocenił(a) film na 10
martin2000

ja pamiętam że w gimnazjum na muzyce każdy miał przynieś parę kawałków muzyki której słucha i opowiedzieć dlaczego taki rodzaj a nie inny. Większość wiary poprzynosiła jakiś kiczowaty hip hop a i nawet disco polo. No a ja przyniosłem oczywiście Metallica, Led Zeppelin, AC/DC i wybrałem te najsłynniejsze kawałki nikt ich nie znał nawet facetka nie kojarzyła. No mnie to zdenerwowało to jej nagadałem że jest marginesem społecznym i coś tam wulgarnego mi wyskoczyło. A ta dziwka pałę stawiła uwagę i rodziców do szkoły. Jak starszemu powiedziałem a on też fan takiej muzyki poszedł do szkoły i zjebał facetkę i jeszcze do dyrektora poszedł ze skargą. Na kolejnej muzyce mnie przepraszała i powiedziała że uzupełni wiedzę. Tak to wygląda na lekcjach muzyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones