PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104189}

Szkoła rocka

The School of Rock
6,7 49 516
ocen
6,7 10 1 49516
6,8 17
ocen krytyków
Szkoła rocka
powrót do forum filmu Szkoła rocka

Jak mozna sluchac muzyki takiego pokroju ... To co piszecie w niektorych komentarzach to totalna porazka i
chlam ... jakis Led Zupeliz albo Guns and Roses ... Nie rozumiem Was ludzie jak mozna sluchac czegos
takiego .. a co do filmu to propagowanie takiej muzyki wsrod mlodziezy to jak dla mnie 1/10 :/

ocenił(a) film na 6
Bradley_Cooper

Taki sobie ten troll

SmogFM

Ktory?

SmogFM

Gówniany

Bradley_Cooper

Widzę, że nienawidzisz tego gatunku, ale lepiej uświadom sobie, że niektórzy go kochają i nie zmienisz tego.
To jest dla Ciebie porażka, tak? Hmm a może po prostu nie wiesz o co chodzi? Zwłaszcza, że nazwy zespołu nie umiesz poprawnie napisać. Raczej nie przyczepiam się do cudzych błędów, bo pomyłki zdarzają się wszystkim (mnie też, więc mówię z góry - przepraszam jeśli tu są), ale robię wyjątki przy zespołach. Jeśli nie masz o czymś wiedzy to lepiej milcz i nie dziel się tym dopóki jej nie zdobędziesz. Chyba, że to było celowe, ale nie sądzę, bo pisząc: "(...) jakieś Led (...)" wyraźnie dajesz znak, iż nie masz pojęcia o czym mówisz. Zatem skąd ta negatywna ocena?
Nie musisz rozumieć, tylko przyjąć to do wiadomości i zaakceptować. Każdy w końcu ma prawo lubić co chce. To przecież takie oczywiste!! Również każdy ma prawo nienawidzić ludzi przez to jaką muzykę lubią (oczywiście w granicach - bez gróźb, prześladowania itp.), jednak według mnie to najgłupsza rzecz jaką można zrobić. Wiadomo, że jest to dobry sposób, aby czegoś się o kimś dowiedzieć, ale zawsze to za mało by umieć wyrobić sobie o nim opinię.
Uważasz, że to ma zły wpływ na młodzież, czy skąd to nastawienie? Według Ciebie co byłoby dla nich najlepsze i czemu?
Zastanawiam się po co Ci był ten dziwny i kompromitujący wstęp, od razu mogłeś przejść do sedna sprawy i napisać to:
" (...) a co do filmu to propagowanie takiej muzyki wsrod mlodziezy to jak dla mnie 1/10 :/(...)" W końcu chyba o to chodziło, co? Twoje zdanie o filmie, a nie o ludziach których nie rozumiesz i ich komentarzach.

Lawender

Ale sie rozpisal xDxDxDxD Beka z typa

Bradley_Cooper

Wiesz co, to co tu napisałeś tylko potwierdza moje przypuszczania. Masz 10 lat, czy już 11? Nie masz pojęcia o czym piszesz... a jeśli uważasz, że masz to odpowiedz na te wszystkie pytania!! Trochę się z odpowiedzią zbierałeś i teraz wiem czemu, bo Cię zatkało! Udowodnij, że masz mózg a nie pustkę w tej głowie i odpisz na WSZYSTKO! Mam nadzieję, że nie zajmie Ci to wieków a potem nie napiszesz tylko: "Haha fajnie masz" albo "Nie chcę mi się" (to drugie to wymówka frajerów... zaraz, zaraz .. może Ci się czytać po prostu nie chciało co? Boże jak można być tak leniwym... to ja się chyba powinnam cieszyć, że w ogóle coś odpisałeś, bo to też wymaga trochę wysiłku i skupienia, od niektórych mniej od niektórych więcej jak np. hmm... no kto? O, wiem - TY haha) choć w sumie nie zdziwi mnie to tylko jeszcze bardziej utwierdzi w przekonaniu, więc lepiej weź się do kupy i pokarz nam, że potrafisz: czytać, myśleć i pisać na temat. Czekam.

Lawender

pokaż * polonistko xDDDDDDD

Bradley_Cooper

Faktycznie nie umiesz czytać napisałam: " pomyłki zdarzają się wszystkim (mnie też, więc mówię z góry - przepraszam jeśli tu są)"
A czy teraz łaskawie odpowiesz na te pytania?

Lawender

Nie odpowiem

Bradley_Cooper

No to jest tak jak myślałam... to nie ma sensu..

Lawender

Beng!

Bradley_Cooper

Uwaga, prowo.

Bradley_Cooper

Słaby troll, 1/10. Nie polecam.

AlexAshtray

E no dalbys chociaz 2/10 :c

Bradley_Cooper

Ja sądzę, że 0/10.

Lawender

Ty sie juz nie udzielaj bo zakonczylem z Toba konwersacje XD

Bradley_Cooper

Niestety, ale to ONA zakończyła konwersację z TOBĄ ;)

Rafal_Sojka

Ziomeczq Ty sie nie udzielaj bo ci zycie zhakuje

Rafal_Sojka

Hej, dzięki :D

Lawender

Widzę Briana Maya na avatarze + bezsilną głupotę Bradleya, więc dlaczego mam nie pomagać ^.^ ?

Ja sobie ustawię na avatar Page'a :D

Rafal_Sojka

Zgadza się! To miłe :)
Page też rządzi :D

ocenił(a) film na 7
Lawender

Słaby troll. ;)

Bradley_Cooper

Och, a może mamy słuchać gołych gwiazdeczek pop-u albo super mądrych tekstów z polskiego rapu? ;)

Blawh

Rap tried to kill the metal. They failed ;)

ocenił(a) film na 5
Bradley_Cooper

Żałosny to jest twój troll WTF jak można napisać tak marny tekst. Mogłeś się bardziej wysilić BRUH jeden z gorszych trolli jakie widziałem ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones