PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33295}

Szkoła uczuć

A Walk to Remember
7,5 235 119
ocen
7,5 10 1 235119
4,2 13
ocen krytyków
Szkoła uczuć
powrót do forum filmu Szkoła uczuć

Mam zamiar w końcu obejrzeć film, ale nie wiem czy nie lepiej wcześniej przeczytać książkę? Jak
myślicie, co lepsze?

heey_you

moim zdaniem lepiej zabierz się najpierw za książkę ;) osobiście mam tak, że jeżeli najpierw oglądam film, a potem biorę się za książkę, to czytam ją z mniejszym entuzjazmem ;)

ocenił(a) film na 6
heey_you

Moim zdaniem książka jest dużo lepsza i pokazuje o wiele lepszą historię. Ekranizacja bardzo odstaje od książki. Lepiej przeczytaj najpierw książkę. :)

użytkownik usunięty
heey_you

Zdecydowanie książka. Przeczytałem, potem obejrzałem film, ale pierwszą polecam książkę.

Potem mój amatorski teledysk na You Tube:

"Roxette The sweet hello the sad goodbye (A walk to remember)"

użytkownik usunięty

Nie chcę się chwalić ale książkę przeczytałem 3 razy w ciągu jednego dnia. Ale ja kiedyś byłem molem książkowym. Historia opisana w książce jst niesamowita. Jeśli ktoś nie wierzy to trudno, nie napisałem tego, po to, by się chwalić. To historia dla romantyków, jest powalająca. Polecam

Oczywiście jak większość ludzi uważam, że ksiązki są przeważnie lepsze od ich ekranizacji, ale w tym przypadku książka podobała mi się mniej niż film, choć przeczytałam ją w pierwszej kolejności :)

e_w_a_

Mi tak samo. Zabrakło mi listy życzeń i only hope Mandy : )

ocenił(a) film na 10
heey_you

Moim zdaniem film o wiele lepszy :) co rzadko się zdarza

Aselka

Też tak uważam. W książce było nawet chyba mniej szczegółów, najbardziej zawiódł mnie brak listy Jamie. To było takie urocze, kiedy zorientowała się, że jest w dwóch miejscach na raz : )

ocenił(a) film na 10
beta_00

Dokładnie! :) film miał swój klimat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones