PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627751}

Sztanga i cash

Pain & Gain
6,3 72 245
ocen
6,3 10 1 72245
5,1 16
ocen krytyków
Sztanga i cash
powrót do forum filmu Sztanga i cash

Beznadzieja

ocenił(a) film na 1

Wybrałam się na ten film po przeczytaniu tylu rewelacyjnych opinii na jego temat i muszę przyznać,
że zawiodłam się jak nigdy. Ten film to po postu szmira jakiej dawno w kinach nie było. Myślę, że
mógłby stanąć w szranki z Kac Wawa o miano najgorszego filmu. Był tak głupi, że nie dało się go
oglądać. Sceny, które miały być zabawne były wręcz żenujące! Nie pomogła nawet dobra gra
aktorska. Zdecydowanie nie polecam go ludziom, którzy chcą obejrzeć dobrą komedie bo ma on z
ową tyle wspólnego co piernik z wiatrakiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
HUBERTciawo

Chyba masz jeden tekst z tymi transwestytami i się trochę zagalopowałeś, bo posta napisała dziewczyna... W każdym razie to nie ma znaczenia, bo chyba płeć nie przeszkadza w rozumieniu i ocenie filmów? Sam film jest niestety słaby. Wizualnie wygląda dobrze jak ciało kulturysty, ale jak się wsłuchać jest denny jak stereotypowy intelekt owego mięśniaka. Było kilka śmiesznych momentów nie przeczę (np. jak Wahlberg tłumaczył dzieciakom jak wyrywać laski, co prawda na poziomie gimnazjalisty albo napalonego kretyna, ale cóż:P), jednak na koniec nie można powiedzieć, że człowiek się ubawił strasznie, a jedyne co nie pozwala zapomnieć od razu o filmie to fakt, że takich 3 kretynów na prawdę istniało i zrobili to co zrobili...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
HUBERTciawo

"Wybrałam", "zawiodłam" - to chyba żeńska odmiana czasownika ;), poza tym nie "Seba" tylko "Sepsa" - czytanie ze zrozumieniem, chyba na języku polskim to było?
"nie podoba o laskach gangsterce przybieraniu masy" - przybieraniu masy powiadasz, wystarczą mi tutoriale wrzucane na yt, a jeśli ten film jako "gangsterski" Ci się podobał, to 'Ojciec chrzestny' albo 'Scarface' powinien od Ciebie dostać 20/10... conajmniej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
HUBERTciawo

Kolega chyba troszke nadpobudliwy i nieprzyjmujacy krytki. Odnosnie tego gimbusa to nie mierz wszystkich swoja miara. Widac taki prosty humor Cie satysfakcjonuje co moze swiadczyc o Twoim poziomie, tak jak i tresc Twoich komentarzy. Takze idz bc hejterem gdzie indziej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
paskowaty

To zwykły psychofan tego filmu i jak ktoś skrytykuje jego ulubiony film to od razu wkracza do akcji by obrażać tych,którym się on nie podobał.Szkoda na niego czasu

To nie psychofan. On jest zwyczajnie głupi i tyle. Żeby być psychofanem lub ewentualnie trollem trzeba posiadać choć odrobinę intelektu. A tutaj mamy przykład zidiocenia totalnego.

achmed7712

otóż to ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones