PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568200}

Sztuka dorastania

The Art of Getting By
6,7 39 665
ocen
6,7 10 1 39665
Sztuka dorastania
powrót do forum filmu Sztuka dorastania

Znacie filmy o podobnej treści?

ocenił(a) film na 7
pamm_fw

Hmmm.... Klimatem trochę przypomina "Adventureland" (od ktorego jest jednak lepszy), trochę ma też z "Once" (ktore bylo nieco lepsze). W podobnym temacie, ale duuuuzo lepsze moznaby zaliczyc tez "(500) Days of Summer", które mocno polecam.
To takie, które przyszły mi do głowy najszybciej. :) Mam nadzieję, że pomogłem. :)

ocenił(a) film na 7
pamm_fw

tak jak wyżej :
- 500 dni miłości / (500) Days of Summer
- Całkiem zabawna historia - nawet ta sama aktorka :)

ewentualnie mogę polecić jeszcze :
- Zupełnie jak miłość
- Zakochany bez pamięci

ocenił(a) film na 3
pamm_fw

"Całkiem zabawna historia" - "It's Kind of a Funny Story" 2010 - znacznie ciekawsze postacie drugoplanowe, znacznie ciekawsze miejsce akcji
- natomiast w jednym i drugim przypadku główny bohater to katastrofa, w "Sztuce dorastania" troche ciekawszy, troche bardziej wiarygodny
Oba filmy bazują na tym samym schemacie, scenariusze to prawie klony ;)

ocenił(a) film na 6
pamm_fw

Keith
Nick i Norah
Dakota Skye
Ciao Bella (Szwecja2007)
Pelican Blood
Szczególnie polecam ten pierwszy.

ocenił(a) film na 8
Ahmed_1

zgadzam się - polecam Keith'a. jest genialny, osobiście bardziej podobał mi się od sztuki dorastania.
może jeszcze 'wciąż ją kocham' i 'pamiętnik', ale to raczej filmy bardziej ambitne i o nieco innej tematyce, ale również poruszające temat miłości ... ciężkiej do zrealizowania, jeśli mozna tak określić.
ale Keith zdecydowanie, polecam gorąco.

ocenił(a) film na 6
kakujka

Do tych nieco ambitniejszych filmów o miłości (trudnej miłości) dorzuciłbym jeszcze Pokutę. Jak nierozważne słowa mogą zmienić ludzkie losy. Polecam.

pamm_fw

a może wcześniejszy film z emmą "lymelife"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones