PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629121}

Sztuka latania

The Art of Flight
8,0 11 174
oceny
8,0 10 1 11174
Sztuka latania
powrót do forum filmu Sztuka latania

ale to muszę stwierdzić, że to bardzo dobry film, znakomicie zrobiony z przepięknymi ujęciami, widokami i pięknem przyrody. Szkoda tylko, że takie zabawy zarezerwowane są dla najbogatszych ludzi. My możemy sobie jedynie pomarzyć.

ocenił(a) film na 8
nemo999

Tu chyba nie o bogactwo chodzi, tylko o umiejętności. Chłopaki przecież nie płacili z własnej kieszeni, przynajmniej nie za wszystko :D Sponsorem ich przygód, nie jedynym pewnie, jest Red Bull. "Wystarczy" być bardzo dobrym i mieć szczęście :D

ParkerPL

Ja jestem bardzo dobry w żeglowaniu i chciałbym okrążyć Ziemię na katamaranie. Jak będę odkładał to za jakieś 300 lat kupię sobie taki. Wystarczy być bardzo dobrym... Bez komentarza...

ocenił(a) film na 10
nemo999

Nikt normalny nie opłynie całej ziemi z własnych pieniędzy - poszukiwanie sponsora to rzecz od której powinieneś zacząć. Jeśli jesteś naprawdę tak dobrym żeglarzem to zgłoś się chociażby do RedBulla, udowodnij im to, podpisz umowę, a dostaniesz kasę i statek, byleby np. dać się sfilmować oraz nakleić na statek i Twoje ubranie logo firmy.

Apophis_

Jeżeli jesteś taki dobry to opowiem na przykładzie snowboardu np. na etapie studiów jedziesz na akademickie mistrzostwa PL i je powinieneś się wygrać, tak samo inne zawody i ludzi zaczynają o Tobie słyszeć więc nie wkręcaj, że jesteś taki dobry najpierw trzeba dojść do poziomu choćby ogólnopolskiego potem można zacząć mówić. Zresztą kto najwięcej mówi najmniej może. ;]

ocenił(a) film na 10
grzyb430

Teraz sytuacja w polandi jest trochę lepsza ale jak ja zaczynałem śmigać na desce to była Nas 5 na stoku.. jeśli chodzi o sporty zimowe to jesteśmy 100 lat do tyłu jak z większością rzeczy. Tylko wyjazd za granicę jeśli chce się coś osiągnąć..

lordacid696969

to chyba zaczynales 30 lat temu

ocenił(a) film na 10
makumba_filmweb

Początki lat 90'ch ;)

lordacid696969

zalezy gdzie śmigałeś ;) bo jak pamietam wyjazdy w gory okolo 95 to juz snołbord był juz popularny na stokach:))
a teraz to chyba nie ma co narzekac, jest z tego co wiem kilka snowparkow:) choc ja wolę narty ;p

makumba_filmweb

tak naprawdę to w polsce znam tylko jeden stok na ktorym da się cos pojedzic. i jest to kasprowy
jakies szczyrki to jest chÓj nie jazda (choc moze się zmienilo)
na słowacji jest już duzo lepiej, mają wiecej tras. z łomnicy zjezdza się swietnie, szczegolnie jak są trudne warunki i nie ma zbyt wiele śniegu, wtedy jest fun

ocenił(a) film na 10
makumba_filmweb

Miałem na myśli Polskę, na początku lat 90 a nie połowę.. mozna było spotkać 2-3 deski.. Aaa w Polsce nie ma warunków od wielu wielu lat wyjeżdźam poza granicę nie da się wogóle porównać nie da !!! pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones