Furious 6

2 godz. 10 min.
7,3 156 042
oceny
7,3 10 156042
14 035
chce zobaczyć
6,3 6
ocen krytyków
{"rate":6.3333335,"count":6}
{"type":"film","id":617373,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Furious+6-2013-617373/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6
 • Pomijam już wszystkie elementy sci-fi przeczące prawom fizyki, ale najbardziej rozwalila mnie scena z nigdy nie konczacym sie pasem lotniskowym oraz to że w sumie wszyscy maja gleboko w d*pie to że laska japończyka zginęła.

 • KiXMiT ocenił(a) ten film na: 7

  JaroPK Najbardziej mnie rozwalają ludzie którzy nie mogą pojąć tego, że sceny na na pasie działy się w tym samym czasie...

 • Miszczkurde ocenił(a) ten film na: 8

  KiXMiT Mózgi tych ludzi są tak małe, że nie potrafią wyobrazić sobie kilku zdarzeń dziejących się jednocześnie

 • shamar ocenił(a) ten film na: 3

  Miszczkurde A jakie są mózgi ludzi, którzy nie widzą niczego nienormalnego w "nieśmiertelnych, latających bohaterach" czy przebijaniu kadłuba samolotu sportowym samochodem?
  Mózg-plankton?

 • Voytash89 ocenił(a) ten film na: 3

  Miszczkurde Miszczkurde - nick adekwatny do poziomu planktonu w czaszce. :D
  Tak sobie to tłumacz. Zmierz czas trwania tej sceny dla jednej postaci, która pojawia się w niej najczęściej, np. dla Doma. Wyjdzie ci, że i tak siedział tam dobrych KILKA MINUT. Kilka minut jazdy co najmniej 100km/h. Nie musisz być Einsteinem, by pojąć, że scena ta jest wyssana z głębokich czeluści dupy (tak samo jak i intelekt broniących ją super inteligentów, będących nie jako nad wszystkimi, bo pojmują; szkoda, że jednak nie :D ).

 • Voytash89 ocenił(a) ten film na: 3

  Voytash89 https://www.youtube.com/watch?v=CxxjcKcB2Fk - w razie, gdyby nadal co biedniejsi intelektualnie, mili problemy ze zrozumieniem jak absurdalna jest to scena (uwzględniono podwojony upływ czasu ze względu na ukazanie scen z różnych miejsc).

 • Miszczkurde ocenił(a) ten film na: 8

  Voytash89 Milcz slepy naboju... i won do nory od mojego nicka

 • Voytash89 ocenił(a) ten film na: 3

  Miszczkurde Twój nick ma norę? Dzięki za info, mordo.
  BTW fajna riposta, tak bardzo w punkt; tak bardzo udowadniająca, że wcale nie jesteś tępą dzidą. :D Dzięki za wykonanie roboty za mnie!

 • KiXMiT no wlasnie dobrze gadasz

 • Kropa94 ocenił(a) ten film na: 9

  KiXMiT Oszczędź sobie sił, to nie ma sensu. Filmweb jest oazą "fahowdzuw", tylko ich prowokujesz, co w efekcie daje te wszechobecne denne wypociny.

 • lukasz12548 ocenił(a) ten film na: 9

  JaroPK Absurdów jest wiele w tym filmie, ale co z tego?
  Jeśli oglądałeś piątkę to mogłeś domyślić się, że następna część będzie jeszcze bardziej nierealna.
  Ja jestem za tym żeby działo się dużo i ogromnie na ekranie, szczególnie jeśli oglądam film akcji ,a dokładniej kolejną część szybkich i wściekłych.
  Tak samo jest z innymi gatunkami np. w komedii oczekuję dużo humoru, w sci-fi dużo fantastyki i efektów specjalnych.
  W dramatach - historii życiowych, w melodramatach - smutnych historii. I jeśli jest tak to oceniam wysoko.
  W tym przypadku dałem 9 tak samo jak poprzedniej części.
  Poza tym obejrzałbym każdy film z The Rock (nawet Atlantic Rim 5 z Asylum), bo koleś jest gigantem:)
  W filmie jest niezła obsada; nawet dobra gra; dużo akcji; dobre efekty spec.; dobra muzyka, która nadaje klimat; zabawne teksty.
  Rozumiem, że niektórych razi absurd. Sam też się zastanawiałem co jeszcze ujrzę niesamowitego w filmie.
  Ale to jest rozrywka i mi pasuję.
  Do tego z serii powoli robi się serial i jestem ciekaw jak połączą kolejne wątki. Takie uroki seriali, że wciągają:)

 • shamar ocenił(a) ten film na: 3

  lukasz12548 Czyli od serii, która rozpoczęła się jako kino sensacyjne oczekujesz, że przejdzie do SF, w kosmosie?

  A postać Hobbsa w cz.6 to... żenada to najdelikatniej powiedziane.

 • lukasz12548 ocenił(a) ten film na: 9

  shamar I dlaczego tak wyolbrzymiasz?
  Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Od każdego gatunku liczę na coś innego.

  Nie. Nie oczekuję, że przejdzie do SF.

 • shamar ocenił(a) ten film na: 3

  lukasz12548 Ale już przechodzi :) Cienka linia została przekroczona. Teraz albo pójdą jeszcze dalej albo... skończą serię bo nie wierzę, żeby wrócili do stylu częsci 1-3

 • OneManAmry1991 ocenił(a) ten film na: 8

  JaroPK Ja nie mam w dupie, że Giz umarła bo kto oglądał Tokio Drifta wie, że Han do szczęśliwych tam nie należał. Akcja na pasie startowym owszem jest mega absurdalna a ktoś obliczył że powinien on liczyć około 30 km ale to jest film akcji, na autostradzie w scenie z czołgiem 3 razy pod tym samym mostem przejeżdżają ale nikt oglądający to pierwszy raz tego nie zauważy. Tu ma być akcja, ma się dziać, ma być dynamika a to że ich krzynie biegów mają 12 przełożeń nikogo nie interesuje, że skaczą z kilku metrów na samochody i nic im nie jest, że biją policjantów w biały dzień bez konsekwencji też... historia ma nas wciągnąć i tyle :) To się ogląda z dystansem, jakby mieli zrobić 100% realizm to by był płacz że nie ma akcji, że pościgi a przede wszystkim wszyscy by nie żyli po wypadkach :D

 • FF7manifo ocenił(a) ten film na: 10

  OneManAmry1991 Mu chodziło raczej o bohaterów filmu że mieli w dupie to że Gisele zginęła. Tylko Mia i Brian to zauważyli i okazali współczucie Hanowi. Film opowiada o rodzinie a jednak nikt się tym za bardzo nie przejął oprócz Hana oczywiście i Mii. Jednak nie wiemy co działo się później. Wszyscy pewnie byli przejęci że Gisele zginęła. Przy modlitwie jest coś o niej wspomniane a w dodatku Tej i Roman mówili Hanowi że jakby co może na nich liczyć.

 • OneManAmry1991 ''
  Najbardziej mnie rozwalają ludzie którzy nie mogą pojąć tego, że sceny na na pasie działy się w tym samym czasie...'' komentarz KiXMiT
  może bys tak czyl posty innych lub sam się kapł.
  Dlatego nie jest ta scena absurdalna.

 • użytkownik usunięty

  OneManAmry1991 Han się przejął, a reszta? Nawet po nią nie pojechali... Mnie to rozwaliło, że ten zły bądź co bądź przeżył, a tutaj ona od razu, że zginęła, nikt po nią nie pojechał itd.

 • Abramis6 ocenił(a) ten film na: 1

  JaroPK Bo to gniot dla downów.

 • Doback ocenił(a) ten film na: 4

  JaroPK Może zauważyli, ale są zbyt twardzi na okazywanie uczuć :D Poza tym od serii F&F nie można oczekiwać realizmu - i dobrze :) Jak ktoś chce zobaczy realistycznych, prawdziwych kierowców w akcji, niech sobie wyjrzy przez okno :)

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 4

  JaroPK Ja tam nie wiem o co się czepiacie, film powinien mieć na dole plakatu napisane: uwaga, dzieją się tu nierealne rzeczy?
  Dlaczego nie piszecie takich postów w komentarzach do np. Harrego Pottera, Spidermana czy innych? Ja nie oczekuję realizmu od żadnego filmu, a już na pewno nie od filmów akcji ;) Akcja - ma się dziać, nieważne realna czy nie.

 • van_der ocenił(a) ten film na: 2

  JaroPK Ciekawe jak owa laska zginęła skoro samochód tylnymi kołami cały czas dotykał pasa startowego, a Ona spadła niczym z 20 piętra wieżowca?

 • JaroPK I scena gdzie do opancerzonej wyścigówki strzela z setka policjantów z karabinów maszynowych i nic. Opony chyba też miała jakieś pancerne. Na szybach ani zadrapania.

 • JaroPK A może to był jakiś specjalny pas startowy? Za to "laski Japończyka" mi szkoda, bo fajna była

 • JaroPK Ciężko się ogląda takie bzdury, ale jak to mówią: ludzie to lubią, ludzie to kupią, byle głośno, byle głupio...