PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 340
ocen
7,3 10 1 160340
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

HAN

ocenił(a) film na 8

Pamiętacie jak ginie w Tokio Drift? Han jedzie Mazdą i uderza w niego srebrny mercedes, a potem jest eksplozja Mazdy w której jest Han. Nie byłaby to żadna nowość gdyby nie fakt, że tego Mercedesa prowadził Jason Statham i specjalnie uderzył w Mazdę Hana. Będzie to pokazane na końcu w szóstej części, Statham zemści się na Hanie jako na pierwszym z drużyny Doma, którzy będą odpowiedzialni za śmierć jego brata Owena Shawa. Nad resztą ferajny będzie się mścił już w siódmej części.

ocenił(a) film na 9
Slowianin

Wydawalo mi sie ze statham nie bedzie gral w szybkich i wscieklych

Slowianin

skąd wiesz że tego merola prowadził Jason Statham jak w filmie merol ma przyciemniane szyby? i nie widać kierowcy

ocenił(a) film na 10
generation26

http://www.filmweb.pl/news/Wielki+spoiler+sz%C3%B3stej+i+si%C3%B3dmej+cz%C4%99%C 5%9Bci+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych%22%21-93204

ocenił(a) film na 10
Spiderman_filmaniak

No to siódemka zapowiada się również pełna akcji ^^

ocenił(a) film na 6
Spiderman_filmaniak

O rzesz w mordę, ja pierniczę!! Jeżeli oni mają zamiar tak to rozegrać, to ja cofam wszystkie wypowiedzi o tym, że fabuła Szybkich i Wściekłych zrobiła się słaba i nieciekawa. Takie połączenie z Tokio Drift i szczęśliwy Happy End z powrotem w Los Angeles to najlepsze rozwiązanie jakie może być. Jedno mnie ciekawi, bo nie mam filmu pod ręką. Czy wypadek Hana miał związek z Yakuzą, czy to po prostu przypadkowe auto go walnęło i to całkiem przypadkowo?

ocenił(a) film na 10
Stachu7

Lin dobrze kombinuje żeby umiejscowić odpowiednio Tokyo Drift ;]

ocenił(a) film na 10
Stachu7

Walnął go mercedes "przypadkowo"
http://www.youtube.com/watch?v=Zml7qQpL8Yo sam zobacz

adam_231

01:28-widzimy jak świadkowie zdarzenia pomagają kierowcy Mercedesa. Wtedy zapewne Lin nie wiedział z takim wyprzedzeniem jak będzie wyglądać seria kilka lat póżniej. Zastanawia mnie jak będzie wyglądać ta końcowa scena, czy uda się to wszystko zgrać. Niby nic z tymi ludzmi koło Merca a jednak.

ocenił(a) film na 10
Wujek91

Zapewne sam nie wiedział, że tyle części wypuści,
TD prędzej, czy później musiałby jakoś wplątać do całości, jeżeli nastawił się na kontynuację F&F

Wujek91

oni mu nie pomagają, tylko zagladaja do srodka a tam nie ma nikogo

Slowianin

Ten Merol to najlepsza S klasa w historii. Model W140, ktorego niebawem bede dumnym posiadaczem, niestety nie wersji BRABUSA 7.3, ktora mogla by sie wkoncu pojawic w F&F lub chociazby W124 z tym samym silnikiem od BRABUS'a :)
A wracajac do tematu ciekawe czy pojawi sie ponownie glowny bohater F&F TOKYO DRIFT w nastepnych czesciach...

ocenił(a) film na 9
Slowianin

ja bym się cieszyła jeśli han by jednak pod koniec VI przeżył xd Bardzo go lubie ;p

balletka21

nie uwierzę dopóki nie zobaczę Jasona na ekranie kina nikt tak naprawde nie wiedział kto siedział za kółkiem merola w 3 części

ocenił(a) film na 10
generation26

Bo wtedy nie wiedzieli kto ma zagrać te postać

ocenił(a) film na 10
generation26

Teraz jakoś go wkręci w akcję. Bo naprawdę to Jason nie grał w TD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones