PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 455
ocen
7,3 10 1 160455
6,4 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Tragedia

ocenił(a) film na 3

Bajka i tyle

Przemek_22

a który film akcji jest prawdziwy. ostatnio przeczytałem taki post o filmie fantastycznym. to nie dokument

ocenił(a) film na 9
KliMo1950

dokładnie , zgadzam się !

ocenił(a) film na 5
KliMo1950

Chodzi o to, że praktycznie przez cały film dominuje gatunek sci-fi aż do przesady... Porównaj sobie chociażby z częścią pierwszą (2001)
http://www.filmweb.pl/film/Szybcy+i+w%C5%9Bciekli-2001-30588

ocenił(a) film na 9
Przemek_22

to film, kino bazuje na udawanych akcjach , nierealnych zdarzeniach , bo gdyby było jak w życiu nikt kina akcji by nie oglądał kolego !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Weronika_leszczynska

Mega scenariusz ?? hehe To było dobre:))

mr_mat

Wielki znawca się znalazł!

ocenił(a) film na 2
Weronika_leszczynska

Wytłumacz gdzie w tym beznadziejnym zlepku scen akcji jest "mega scenariusz", bo ja naprawdę nie wiem. Ja rozumiem że to film akcji ale ludzie, bez przesady. Jest jakieś miejsce bezpieczniejsze od bazy wojskowej nato ?? Latający bohaterowie ?? Pas startowy który ma około 40 km?? Antonow lądujący bez problemu na lotnisku bazy wojskowej nato ?? Mustang ważący więcej od czołgu?? Ja tak mogę wymieniać bez przerwy. Film jest po prostu głupi i tyle. I jak mi Pani sensownie odpowie na moje pytania powyżej to możemy dalej dyskutować.

mr_mat

popieram mr_mat'a. Film to porażka. Fabuły bym sie nie czepiał bo jest naprawdę typowa w tego typu filmach. Od początku było wiadomo jak dalej potoczą się losy bohaterów

mr_mat

Jest to film fantastyczny, ma fantastyczne elementy, po za tym te rzeczy które wymieniasz są bez sensu, bo to tylko drobiazgi i tak naprawdę to nikt nie zwraca na to uwagi. Ale szczerze... nie chce mi się już dyskutować bo i tak każde z nas będzie miało swoje zdanie, więc to po prostu nie ma sensu.

ocenił(a) film na 6
Weronika_leszczynska

Drobiazgi na które nikt nie zwraca uwagi? Rozejrzyj się. Większości ludzi w internecie rażą te absurdy po oczach.

Stachu7

No i dalej wyrażaj swoje zdanie mając w dupie zdanie innych!

ocenił(a) film na 6
Weronika_leszczynska

Ja mam w dupie zdanie innych? A skąd. Nikogo nie obrażam ani nie wyśmiewam. Po prostu widziałem już masę wypowiedzi o tym filmie i ludzi razi ta głupota niektórych scen. Może gdyby to były max. 2 krótkie mało znaczące sceny to dałoby się przymknąć oko, ale ten film opiera się chyba w 60% na takich rzeczach.

ocenił(a) film na 2
Weronika_leszczynska

Film fantastyczny powiadasz ? Hmm.. Szkoda że każdy portal kategoryzuje go jako akcja, kryminał .. Jeśli rzeczy które wymieniłem to drobiazgi to naprawdę nie wiem co podoba Ci się w scenariuszu. Jakby wyciąć wszystkie absurdalne, głupie sceny to może z 15 minut filmu by zostało. Chociaż jakbym miał ten film oceniać jako fantastyczny to bym wyższą ocenę dał:)))

mr_mat

Tak jak napisałam poniżej O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE

mr_mat

NIe bo np Skyafall to już 100% realizmu czy inne bondy, wyscigi smierci i wiele wiele innych. Nawet film zielona mila który ma tak wysoką ocenęk nikt nie dowala się o to, że niektóre elementu filmu są nie z tego świata, chyba, że ktoś wierzy w świat duchów i uzdrowicieli

ocenił(a) film na 4
Weronika_leszczynska

Fantastyczny? Albo nie rozumiesz pojęcia, albo przegapiłem TurboDiesla na jednorożcu.... Film porażka z takim budżetem... naiwny scenariusz, infantylna historia wyssana z palca, 30 km pas startowy, absolutny brak fizyki!! Ogólnie jedna głupota na jedną minute filmu, profanacja pierwszej części!! Niepotrzebnia zamiast pościgów silili się na strzelaniny co im ewidentnie nie wyszło

Dragal

Teraz do WSZYSTKICH, o gustach się nie dyskutuje. Mi się podoba wam nie, Spoko!

ocenił(a) film na 3
Weronika_leszczynska

Witam cię dziecko, podstawówkę już skończyłaś, chyba jednak nie bo z ortografii pała. Idiotką to ty może jesteś jak nie umiesz zaakceptować czyjegoś zdania bez obrażania

Przemek_22

Pragnę zauważyć że tutaj większość komentarzy obraża mnie, mam 21 lat więc może okaż miłosierdzie i nie nazywaj mnie dzieckiem. Piszę na telefonie więc perfekcyjnie pisać nie będę

ocenił(a) film na 10
Przemek_22

"nie umiesz zaakceptować czyjegoś zdania bez obrażania" to samo tyczy się tych co komentują posty w których ludzie piszą, że im się film podoba, to k*rwa od razu zajeb*sty hejt
ale jak ktoś powie coś złego na tego hejtera to k*rwa od razu problemy..

ocenił(a) film na 10
Przemek_22

ja też uważam ze scenariusz jest mega :D wszystko dograne i wyjaśnione co z czego sie wzielo i nie ma żadnych zastrzezen :) a najbardziej spodobalo mi sie to jak polączono tą część z Tokio Drift :) rewelacja :D nie moge sie doczekac nastepnych czesci :)

ocenił(a) film na 2
kondzio93

3 momenty które utkwiły mi w pamięci: noo na początku wyścigówka rozwalająca wszystko później vin diesel lata niczym superman ana końcu akcja z samolotem :D meeega film hehehehe :D pozdrawiam fanów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones