PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772936}
5,1 26 395
ocen
5,1 10 1 26395
4,5 13
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 9
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 9

Jak dla mnie to nie ma różnicy, że nie ma Walkera, to, że umarł nie czyni go jakimś wybitym aktorem. Ta seria po prostu stała się śmieszna i nie ma nic wspólnego z prawdziwymi wyścigami, powinny zrobić reset do korzeni. Nielegalne wyścigi w nowej odsłonie, a nie strzelaniny, wybuchy skoki jak spider-man czy inny koleś w kalesonach i majtach na wierzchu.

Wiktoe69

Tu nie chodzi o to, że Walker był wybitnym aktorem. Po prostu wszystko zaczęło się od niego i oglądając nowe części czuć pustkę, że nie ma takiej ważnej osoby w historii Szybcy i Wściekli. Zgadzam się, że seria powinna zakończyć się, najlepiej na 5 bądź 6 części, które imo miały dobre i szczęśliwe zakończenia na jakie zasługują bohaterowie, ale widocznie twórcom bardziej zależy na $$ niż dobrym dopięciu serii do końca. Oby szybko zakończyli tą serię i w przyszłości pomyśleli nad remasterem z innymi bohaterami i skupiającym się na tym co wszystkich przyciągnęło - szybkich autach i pięknych dziewczynach.

ocenił(a) film na 5
Sneakysu

Walker to najslabsze ogniwo zaden aktor ludzie gdzie wy macie oczy jeszcze raz przesledcie cala serie zwracajac baczniejsza uwage na jego beztalencie.pozatym zgoda serial idzie w zlym kierunku a kropka nad i bylo odtatni film hobbs and shaw

acmilan8

najsłabsze ogniwo i beztalencie to ty jesteś a nie Walker. Najpierw spójrz na siebie a nie krytykujesz zmarłych. A jak ci się nie podoba to nie oglądaj.

ocenił(a) film na 4
koxalkowiec_koxu_malek

ale racja jest taka, że zaczęto o nim mówić jaki to nie był wybitny aktor jak zginął... a prawda jest taka że był przeciętnym aktorem.

TheDarkPrince_47

Wszyscy z F&F to przeciętni aktorzy. Były wyścigi, teraz jest ratowanie świata.. cóż. Są to produkcje gdzie nie trzeba myśleć, tylko się zrelaksować. Widać społeczeństwu są potrzebne takie filmy. Czy inaczej seria zarabiała by taką kasę? F&F się skończy to pojawi się inna seria gdzie nie obowiązują prawa fizyki, a postacie, które na początku są zwykłymi ludźmi stają się "supermenami".

ocenił(a) film na 4
tiooit

I ja się z tym zgadzam. Ale chodziło mi o fakt że zrobili z Walkera (i nie tylko) po śmierci wybitnego aktora, gdzie tak naprawdę był najwyżej średni.

TheDarkPrince_47

oczywiście, że był średni.. powiedziałbym nawet, że znajdował się bardziej na niższej średniej półce. Ale też nie pamiętam aby robili z niego gwiazdę.. jedynie postać Bryana była dla fanów "tym czymś" co powodowało, że w duecie z Panem Vinem F&F oglądało się tak lekko.. nie ważne czy były to wyścigi czy ratowanie planety. Pomijając grę aktorską był poczciwym i lubianym człowiekiem, nie można mu tego zarzucić.

ocenił(a) film na 4
TheDarkPrince_47

Zgadzam się i chciałbym dodać, że jest to glupi komputerowy film z denną grą tzw. aktorów, po takich bijatykach bez grama krwi ,fruwania samochodami istny kosmos i tylko dla maniaków.

ocenił(a) film na 4
TheDarkPrince_47

Nikt nigdy nie mówił, że był wybitnym aktorem, a ważną częścią FF i tam dobrze grał, ale umówmy się, że seria FF to nie jakieś oskarowe wygibasy.

acmilan8

Co Ty pleciesz ostatnia część z nim, była najlepsza. Skupiono się tutaj dużo na jego roli i grał fantastycznie.

Wiktoe69

Były by same ciągłe wyścigi to ludzie i tak by narzekali. Na moje może i powstać 20 części bo lubię takie filmy akcji, a jak ktoś nie lubi i mu to przeszkadza to zamiast krytykować niech nie ogląda.

ocenił(a) film na 1
ParAdoXx_9

zgadza się ziom

Wiktoe69

Wymyślił. Nie podoba się to nie oglądaj i tyle, a nie pisz jak nacpany

bgipson

Nie oglądam :) ale będę pisał to na co mam ochotę i to co czuje, nic tego nie zmieni.

ocenił(a) film na 5
Wiktoe69

Jeśli nie oglądasz to skąd wiesz, że seria stała się śmieszna i nie ma nic wspólnego z prawdziwymi wyścigam ??

gggggrzegorz

Na ostatniej części na której bylem był JEDEN wyścig na cały film. To była część 7 czy tam 8 nie wiem. Od tamtej pory jest coraz gorzej. Oglądałem ale już nie oglądam, pasuje ? :)

Wiktoe69

czyli typowy debilizm. Nie oglądam, ale się wypowiem. Szybcy i Wściekli to nie jest seria o wyścigach. W 1 było ich sporo, ale to dlatego, że należało przedstawić ten świat. I tak chodziło tam o relację bohaterów i akcję samą w sobie. To zawsze były filmy akcji.

Wiktoe69

Podzielam zdanie na temat Walkera ale co do samej serii, zaczęło sie od wyścigów ulicznych a skończyło na pracy dla agencji - typowy cykl dla filmów z większą ilością części. Tyle że nie znaczy to że przez to gorsze, w sumie ile mozna by oglądać same wyścigi albo kradzieży paliwa?

rool72

Zgadzam się, chociaż jest mi smutno, ze ta seria własnie poszła taka typowa ścieżka. Wszystkie filmy uwielbiałem, szczególnie tokio drift, ktore jak dla mnie jest jedna z najlepszych części tego cyklu. Może powstanie jakaś nowa seria filmów poświęcona bardziej nielegalnym wyścigom i życiu z nimi związanym niż łatający najemnicy jak w jakims bollywood. Trzymam kciuki :)

ocenił(a) film na 6
Wiktoe69

Czym dalej od pierwszych części tym lepiej

ocenił(a) film na 6
FilmLord

dokładnie, od częsci 5 nareszcie angażuje

ocenił(a) film na 5
Wiktoe69

FACTS

ocenił(a) film na 1
Wiktoe69

bo ten film to DOM a nie zaden paul, poza tym ona skonczyla sie na 4 czesci

Wiktoe69

Samochód Walkera pojawia się w końcowej scenie, co może sugerować że wrócił. W F10 mają go ożywić przez CGI.

ocenił(a) film na 4
sewerynsenior

fajnie by bylo :) mysle ze go brakuje

Wiktoe69

Po prostu Paula Walkera :o) Ach, te apostrofy ;o)

ocenił(a) film na 3
Wiktoe69

Ciężko się nie zgodzić

ocenił(a) film na 4
Wiktoe69

Nie zapominaj o kosmosie ;)

ocenił(a) film na 3
Wiktoe69

Miejmy nadzieje ze to beztalencie Walker nie wróci zza światów

Wiktoe69

Dlatego mi się najbardziej podobało Tokyo Drift.

ocenił(a) film na 1
Wiktoe69

przy takim scenariuszu nie ma znaczenia kto tu gra, ta seria sięgnęła dna a od spodu pukają kolejne części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones