PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110824}
6,6 297
ocen
6,6 10 1 297
Tajemnica Panny Brinx
powrót do forum filmu Tajemnica Panny Brinx

Film super!!! Mam na DVD oglądałem chyba 10 razy...to się nie nudzi! FANTASTYCZNA, FENOMENALNA, CUDOWNA, WRĘCZ BOSKA
HELENA GROSSÓWNA w roli Krysi!!!!!!!!!!!!!!!!
Polecam nie tylko miłośnikom starego kina....
POOOOO LEEEEE CAAAAM!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10

Tak co do tego filmu jest rewelacyjny, oglądałam go dzisiaj na you tubie,szkoda że głos czasem zanikał, ale jest godny polecenia nie tylko ze względu na obsadę bo to był strzał w dziesiątkę.

użytkownik usunięty

Spodziewałam się raczej naiwnego wątku kryminalnego, służącego za pretekst do historii miłosnej, tymczasem intryga jest naprawdę sprawnie zbudowana i do końca nie wiadomo, o co chodziło z tą Katty. Wiadomo, że wszystko jest raczej na wesoło, ale i tak ogląda się z zainteresowaniem, wątek kryminalny nie jest wcale mniej ważny niż wątek romansowy, nawet przez chwilę myślałam, że to będzie pierwszy film, w którym Żabczyński nie będzie śpiewał (ale gdzie tam :-). Dużo się dzieje, jest dużo postaci, z których każda kogoś szuka, a wszystko sensownie się ze sobą łączy. Najlepsza jest rzeczywiście amatorka hazardu Grossówna, nieustannie kompromitująca swojego papcia :). Nie ma co, Katty porządnie namieszała.

użytkownik usunięty

Co za entuzjastyczna reakcja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones