Tajemnice Joan

Red Joan

2018 1 godz. 50 min.
6,3 5 528
ocen
6,3 10 5528
6 389
chce zobaczyć
4,2 5
ocen krytyków
{"rate":4.2,"count":5}
{"type":"film","id":812222,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Red+Joan-2018-812222/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tajemnice Joan
 • karatetygrys ocenił(a) ten film na: 7

  Byłem wczoraj na pokazie unlimited. Jakoś nie spodziewałem się żadnej rewelacji, a w sumie film okazał się całkiem ciekawy i wciągajacy. Aktorzy dobrze dobrani, sama historia interesująca. I bardzo dobrze stworzony klimat filmu, jakoś wszystko do siebie pasowało, a to- jak się ogląda mnóstwo filmów - naprawdę rzadkość. Nie jest do historia pełna akcji jak np Czerwona jaskółka, ale jest bardziej realistyczna i skupiona na samych postaciach. Spokojnie można polecić

 • kasienka90 ocenił(a) ten film na: 8

  karatetygrys Zgadzam sie w pelni z ta wypowiedzia! Film jest spokojny i wywazony, brak mu szybkiej akcji, ale to nie przeszkadza widzowi. Film skupia sie przede wszystkim na odczuciach bohaterki i emocjonalnych i politycznych. Ja film polecam!

 • Metalen ocenił(a) ten film na: 9

  karatetygrys jak Czerwona jaskółka może być bardziej realistyczna od prawdy? ten film jest oparty na faktach i to jest najbardziej niesamowite.
  Prawdziwa historia jest jeszcze nawet bardziej ciekawa bo w latach 70 Melita Norwood była w Moskwie, gdzie odznaczyli ja za zasługi.
  Polecam zawsze w tego typu historiach poczytać na koniec dostępne w necie publikacje na ten temat, szczególnie w oryginalnym języku - wiele można się dowiedzieć i nauczyć.