Tajemnice Joan

Red Joan

2018 1 godz. 50 min.
6,3 5 531
ocen
6,3 10 5531
6 387
chce zobaczyć
4,2 5
ocen krytyków
{"rate":4.2,"count":5}
{"type":"film","id":812222,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Red+Joan-2018-812222/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tajemnice Joan
  • Typowa lewicowa kretyna z zachodu, żyła w świecie gdzie każdy mógł kupić kolorowe prezerwatywy a wychwalała świat w którym ludzie tylko od święta jedli mięso i lądowali w gułagach całymi rodzinami za "myślozbrodnie" i nazywała to "postępem", pluje na takie gów*o.
    cytat z wywiadu Joan:
    "Zrobiłam, co zrobiłam, nie dla zarobku, ale żeby uniemożliwić pokonanie nowego systemu. Systemu, który zapewniał zwykłym ludziom pożywienie, edukację i opiekę zdrowotną- mówiła na konferencji prasowej, kiedy z zatroskaną miną, odświętnie ubrana wyszła do dziennikarzy czekających pod jej domem."

• nawieczor Można tylko ręce załamać i powiedzieć " Co za naiwna kretynka z mózgiem wypranym przez sowiecką propagandę!" W sumie miała przynajmniej 9 lat na poznanie prawdy, ale dalej wierzyła,że ZSRR było rajem na ziemi.

• nawieczor Że jedli mięso od święta, to akurat dobrze.

• Leszy2 ocenił(a) ten film na: 4

shimsong W obozach koncentracyjnych nie jedli mięsa w ogóle. Można zaprowadzić weganizm? Można.

• Leszy2 Przeciętny Polak spożywa 75 kg mięsa i 45 kg cukru rocznie. Nie tylko ze względów humanitarnych ale także zdrowotnych, to głupie. Ale jak widać, niestety można.

• nawieczor Ależ niczym nie różniła się od prawicowych kretynów ze współczesnego kraju nad Wisłą. Którzy mają dostęp do wielu źródeł informacji aby zweryfikować wydarzenia społeczne, polityczne, gospodarcze. Naiwność tamtych ludzi, w tamtych latach jest jakby bardziej zrozumiała.

• Treh Widzę potencjał na teorię integrującą mechanizm współczesnych urojeń z powstawaniem historycznych urojeń pożytecznych lewicowych idiotów.
    Możesz rozwinąć temat?

• nawieczor Nie ma większego idioty od prawicowego idioty...

• eltoro10000 to ma być rozwinięcie tematu?
    raczej to jest dowód na twoje urojenia...

• eltoro10000 prawicowiec czyli kto ?

• markin A tobie co, google zaginęły? Co ja, słownik jestem?

• eltoro10000 trafiliśmy na prawdziwego ęteligenta w dysusji... :)

• eltoro10000 Kolejny lewak z pustym, wyuczonym na pamięć hasłem bez poparcia go argumentami?

• morfeusz1805 Ale że kto? Jak próbujesz kogoś obrazić, nawet nieudolnie, to chociaż określ o kim mówisz.

• eltoro10000 Widzę że głowa boli od myślenia. Ale to są częste przypadki wśród lewactwa (nie mylić z prawdziwą lewicą). W Polsce nie ma lewicy, jest lewactwo.
    Jeżeli chodzi o obrażanie, to sobie przeanalizuj swoje wypowiedzi i zobaczysz kto kogo obraża.

• morfeusz1805 Jedyny lewak jaki znam to taki sztylet. Reszta to wymysł chorych umysłów typu Pawłowicz. No i jej fanów, zwykle niedouczonych, do których jak mniemam się zaliczasz.

• eltoro10000 Wszystko co napisałeś, to są objawy lewactwa, tj. nieświadomość rzeczywistość , objawiająca się brakiem analizowania faktów, ograniczone przyswajanie informacji z otoczenia, wyuczone, ciągle powtarzane slogany bez żadnego poparcia w argumentach. Powiedziałbym że to zakrawa już na chorobę XXI w. Więc obojętnie co tu ci napiszę, ty i tak będziesz oderwany od świata realnego. Lepszy efekt bym uzyskał waląc banią w ścianę, przynajmniej guza bym nabił.

Odniosłem się do jednej twojej wypowiedzi gdzie obrażasz prawicowców nazywając ich idiotami. A teraz strugasz sierotkę Marysię że ktoś cie obraża. To jest właśnie kojarzenie faktów, których mechanizmów ty i tak nie zrozumiesz. Będziesz pier...ił o wszystkim, tylko nie na ten temat, który jest poruszany. Następnym razem licz się ze słowami, bo nie zawsze będziesz bezpieczny siedząc za komputerem.

• morfeusz1805 Po czym poznać prawicowego oszołoma oprócz tego, że bredzi od rzeczy? Po groźbach. Wasze ulubione zajęcie to bieganie z kijem bejsbolowym, koniecznie z namalowaną kotwicą i orzełkiem i wyszukiwanie każdego, kto nie nasz, czyli nie-Prawdziwy Polak Katolik, żeby mu łeb roztrzaskać. A każdy kto myśli inaczej to wiadomo - lewak albo pedał (zresztą przecież każdy pedał to lewak i odwrotnie, prawda?;-).
    W jednym masz rację: obojętne co napiszesz, bo prawicowo-narodowo-kibolski bełkot nie robi na mnie wrażenia. Wyuczone, powtarzane slogany jak zacięta płyta. Tak, to pasuje jak ulał. Właściwie w tym drugim też ci przyznam rację, znacznie lepiej byś zrobił waląc banią w ścianę. Zawsze jest nadzieja, że od takiego walnięcia wszystkie klepki wrócą na miejsce i zaczniesz mówić ludzkim głosem. Niewielka wprawdzie, bo u prawaków zmiany w mózgu są zwykle nieodwracalne, ale jak mawia klasyk - nadziei nie gaście... ;-)

• eltoro10000 Jeżeli na ulicy jakąś kobietę nazwałbyś k....wą a obok stałby jej facet, to wiedz, że ten pan nawet by z tobą by rozmawiał, a dostałbyś w ryja i tak wyglądałaby rozmowa. Dlatego taka była moja aluzja do rzeczy wypowiedzianych w internecie a na ulicy. Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, przecież takich informacji już nie przyswajasz. Ale jednak instynkt przetrwania nakazywałby ci, że nie nazwałbyś w ten sposób tej kobiety wiedząc, że za moment byłoby zbieranie zębów z chodnika. Dlatego przed kompem czujesz się jak damski bokser w otoczeniu swojej rodziny.
    Tak to się kończy, jeżeli rozmowę zaczyna się od obrażania. Sposób prowadzenia konwersacji jest zależny od osoby z którą ją prowadzimy, okoliczności i jeszcze paru innych czynników. Z każdą osobą rozmawia się inaczej, każdy jest inny, więc jeden zasługuje na pogłaskanie po główce a drugi w ryja.
    Tak wiem, rzeczywistość bywa brutalna, nie każdy będzie ci ssał pałkę jak ty to sobie wyobrażasz. Ale przecież Ty o tym nie wiesz, bo skąd miałbyś wiedzieć skoro twoje receptory nie wszystkie działają, dlatego wiele rzeczy z otoczenia ci umyka.

Żebyś się zdziwił ilu jest gejów o poglądach prawicowych. A jeżeli już mają lewicowe, to tej lewicy przedwojennej a nie dzisiejszego lewactwa odziedziczonego z PRL-u.

A Ty dalej nie przyswoiłeś, że to ty obraziłeś grupę ludzi, więc nie dziw się że jeżeli jest akcja, jest i reakcją.
    Przepraszam, jak widzisz nie grzeszę poprawnością polityczną, bo szkoda mi czasu na polemikę szukając głębi, gdzie jej nie ma.

• morfeusz1805 Sorry, nie przyswajam bełkotu.

• eltoro10000 Jesteś klasykiem sposobu rozmowy z lewakiem. Pewnie nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Zero argumentów, tylko jeżeli nic nie ma się do powiedzenia, to używa się słów zastępczych jak w tym wypadku. Więc piszesz dokładnie to, co już wspomniałem w pierwszych postach, że tak jest. Paplasz się w swoim schemacie który jest z góry do przewidzenia.

• morfeusz1805 Bełkotu ciąg dalszy. Typowe dla prawaka ze zrytym beretem.

• Metalen ocenił(a) ten film na: 9

eltoro10000 mówi najpewniej lewacki terrorysta z Antisyfy!

• Treh Otóż to. Niestety ludziom nie chce się nic więcej oprócz oglądania obrazków. A włączając telewizor z automatu robią to naciskając jedynkę na pilocie, a pewnie w 99% pod tym klawiszem mamy jedynie słuszny kanał TVPis 1. Poza tym u nas można (jeszcze) bez problemów kupić to "mięso" więc o co nam "lewakom" chodzi. Przypomnę że Chiny to jeden z większych totalitarnych reżimów a gospodarka hula na całego! Obywatel nie może tylko zapomnieć dzięki komu tak hula bo jak zapomni to może przestać być już obywatelem... Jak widać kasa rządzi!

• Metalen ocenił(a) ten film na: 9

dario1973 o czym my mówimy jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy dzisiaj Twoim "TVPiS", a latami 2008-2015 i stałym reżimem medialnym w każdej telewizji w Polsce. Wtedy to był stały przekaz i znalezienie jakiejkolwiek innej informacji w TV graniczyło z cudem. teraz mamy pluralizm i każdy może oglądać co chce.
    "U nas "jeszcze" można kupić mięso" XD - niezła propaganda. Proponuję poczytać trochę roczników statystycznych, danych z GUS itp. Obecnie mamy najszybciej rozwijającą się Gospodarkę od czasów 1989 roku. Bezrobocie nawet pomimo kryzysu epidemii nie przekracza 6%, rozwój i reformy widać wszędzie i współczuję ludziom ulegającym nadal propagndzie antypolskiej.
    Co do Chin - to jest własnie to co mówi od lat Trump, tu się akurat zgodzę z Twoim poglądem.

p.s. na Canal Plus już od 10 lat na kanale 1 jest TVN, TVP wyrzucili na 11 miejsce, a Republikę 216 - to tak odnośnie faktów, których nie znasz lub nie rozumiesz...